HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.02.2018 Turnaje

Minipřípravka zakončila třídenní kemp turnajem v Kralupech nad Vltavou!

Závěr zimní přípravy si hostivařská minipřípravka zpestřila třídenním kempem, jehož součástí byly hned tři tréninky a také turnaj v kralupské hale.

V pátek dostali kluci možnost si po delší době opět osahat hokejky a míček a hodinu řádili na ploše Koma arény. Sobotní část kempu jsme zahájili rychlostně-koordinačním tréninkem v oblíbené beachvolejbalové hale na Gutovce. Po chutném obědě následoval přesun do našeho tréninkového centra v Parmské k dalšímu tréninku, který jsme zakončili rychloturnajem ve stolním tenisu.

Pro neděli jsme kluky rozdělili do dvou vyrovnaných týmů a vyrazili jsme na tradiční halový zimní turnaj v Kralupech nad Vltavou. Kluci byli natěšeni na hokejku a míček a chtěli se předvést v nových dresech. Každý tým čekala porce hned čtyř zápasů se silnými soupeři. Na klucích bylo zpočátku vidět, že hokejku a míček delší dobu neviděli, ale lepšilo se to každým zápasem. Nicméně i přes velkou snahu a bojovnost jsme tentokrát ani v jednom zápase na soupeře nestačili, přestože všechny zápasy byly vyrovnané a k nějaké té výhře nám chyběla snad jen trocha štěstí a více klidu při zakončení. Nutno dodat, že jsme na turnaji disponovali nejméně fyzicky vyspělými hráči, což se samozřejmě projevovalo zejména v osobních soubojích.


Borek Coufal (černý tým): Tento turnaj beru především jako zpestření zimní přípravy, jelikož se koná v období, kdy s hokejkou a míčkem v podstatě netrénujeme. Výsledková očekávání jsem tedy neměl v podstatě žádná. Spíše mne zajímalo, jak budeme po náročném kempu stačit kondičně. A špatné to nebylo. Na hokejku si kluci opět rychle zvyknou a na dalším turnaji to bude určitě mnohem lepší.

Lucka Rosičková (bílý tým): Z mého pohledu byl turnaj velice vydařený. Bylo na klucích vidět, jak se jim již stýskalo po hře s hokejkami. Také se mi líbilo vidět jejich zápal do hry a to je pro každého trenéra důležitější než to, kolik padlo gólů nebo jaké je konečné pořadí.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu