HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.04.2019 Turnaje

Minipřípravka s kladnou bilancí! V Čimicích udeřila více jak třicetkrát!

Za značně nevlídného počasí se v neděli 14/4 uskutečnil další z turnajů regionálního přeboru minipřípravek. Oba naše týmy byly zařazeni na turnaj do Čimic, kde je čekala čtveřice soupeřů – domácí Rebelové, dívčí tým Fretek z Berouna, Tygři z Mladé Boleslavi a Most.

Tentokrát v kompletnějším složení než na posledním, ne příliš úspěšném turnaji na Kladně, vedli si nejmenší Hostíci tentokrát lépe a dokázali předváděnou hrou zahřát zmrzlé rodiče.

Každý z našich dvou vyrovnaných týmů tvořila čtveřice zkušenějších hráčů doplněná trojicí méně zkušených a samozřejmě brankářem. A dařilo se oběma. O něco lépe bílému týmu, který dokázal zvítězit ve všech svých utkáních. Nejvyrovnanější byl souboj s Tygry, který skončil těsnou výhrou hostivařských 3:2. Modrému týmu se dařilo o něco méně, nicméně dokázal jasně přehrát Fretky a také remizovat s Tygry. Nakonec jsme z Čimic tedy odjeli s pozitivní bilancí pěti výher, jedné remízy a dvou proher a s více než třiceti nastřílenými góly. A také s plnými břichy díky výborným muffinům od Evy Kolářové.

Další turnaj čeká minipřípravku v neděli 5.května.

Komentář trenéra (Borek Coufal): Za mne velká spokojenost. Kluci hráli výborně a týmově, i když v nepříjemném počasí a na kluzkém plastu to bylo spíše o bojovnosti než o hokejbalové kráse. Ale i tak jsme viděli spoustu vydařených akcí a krásných gólů. Škoda snad jenom výpadku modrého týmu v druhé třetině zápasu s Mostem, kdy klukům nevycházelo téměř nic a vybrali si i notnou dávku smůly.

Redakce

 
 

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

15.8.2019

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

14.8.2019

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

13.8.2019

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

12.8.2019

Partneři klubu