HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.11.2017 Aktuální zprávy

Minipřípravka má listopadový kemp za sebou! O víkendu ji čeká další z turnajů!

Na pátek a sobotu 3. - 4. listopadu si realizační tým minipřípravky připravil pro své ovečky tréninkový kemp, který se skládal hned z několika tréninků...

V pátečním odpoledni se proháněla hostivařská drobotina v Koma Areně i s hokejkami, ten hlavní program byl ale směřován na sobotu, kdy se malí Hostíci přesunuli do Strašnic, do sportovního areálu Gutovka. I přes nutnost menších improvizací, vzhledem k problémům s instalací nafukovacích hal v areálu, neměli trenéři minipřípravky s nedostatkem vhodných sportovišť problém. Areál na Gutovce totiž mimo jiné nabízí i krytou hokejovou plochu, u které je zázrakem, že zde dodnes nebyl odehrál jediný hokejbalový turnaj nejmenších.

Plochu nicméně nejmenší hostivařští hráči využili hned ke dvěma tréninkovým jednotkám, které proložili chutným obědem v nedaleké restauraci, ale i dováděním v lanovém parku. Závěr kempu poté patřil partičce minigolfu. Nejmenší kategorie si tak i se svými trenéry celodenní kemp na Gutovce pořádně užila. A jak hodnotil akci samotný lucifer Borek Coufal, který měl její organizaci na svědomí? „S průběhem celého kempu jsem maximálně spokojený. Hlavně s účastí a s tím jak kluci během celého kempu fungovali. I organizačně všechno klaplo, přestože jsme museli ve čtvrtek improvizovat s programem na sobotu. Brzy pro kluky opět něco vymyslíme."

Už následující neděli čeká minipřípravku další víkendová akce, a to další z hokejbalových turnajů pod hlavičkou regionálního svazu.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu