HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.05.2019 Turnaje

Minipřípravka dováděla na Palmovce! V akci se opět představily dva týmy!

V neděli 5.května náš klub uspořádal další z turnajů regionálního přeboru minipřípravek. Na květen nezvykle chladné počasí nemohlo nejmenším Hostíkům sebrat chuť do hry a domácí klub nasadil opět, i přes řadu omluvenek, dva týmy.

Jako soupeři dorazily dva týmy kladenského Alpiqu a pražský Kert Park. Každý se utkal s každým a došlo tedy opět i na ne příliš oblíbený vzájemný zápas obou hostivařských týmů.

Zkušenější bílý tým se o něco pomaleji rozjížděl a remízu 3:3 s modrým týmem Kladna zachraňoval až pár vteřin před koncem při hře bez brankáře. Tento gól však dodal klukům tolik potřebné sebevědomí do dalšího průběhu turnaje. V dalším zápase kluci jasně přehráli 7:2 Kert Park, na který se nám jinak v této sezóně příliš nedaří. V dobrém výkonu kluci pokračovali i v závěrečném zápase s bílým týmem Kladna, který skončil 9:4.

Mladší modrý tým nastoupil ve svém prvním zápase trochu bojácně proti bílému týmu Kladna a než se kluci rozkoukali, prohrávali o 3 góly. Nicméně od druhé třetiny se výkon kluků výrazně zlepšil a Kladnu byli vyrovnaným soupeřem. Závěrečné skóre 3:7. Ve druhém zápase nás čekal Kert Park a utkání to bylo velmi podobné. Poměrně rychle jsme opět prohrávali, ale příkladnou bojovností začali kluci svého soupeře tlačit a také střílet góly. jen slabší koncovka je stála lepší výsledek než 3:8. V posledním zápase se modrý tým utkal s modrým týmem Kladna a projevila se únava z náročného programu turnaje s minimem času na odpočinek. Příliš odporu jsme soupeři nekladli a zápas skončil 0:8.

Vzájemný zápas obou týmů není třeba příliš zmiňovat. Trenéři pojali zápas tréninkově, kluky z obou týmů promíchali a některé hráče pověřili speciálními úkoly, vhodnými pro jejich další rozvoj.

Turnaj jsme tedy, bez započítání vzájemného zápasu, zakončili s lehce negativní bilancí 2 výher, jedné remízy a 3 proher nicméně s pozitivní gólovou bilancí. Soupeřům jsme nasázeli rovných 25 gólů.

Další turnaj minipřípravka absolvuje v neděli 26.května.

Komentář trenéra (Borek Coufal): Turnaj se určitě povedl. Potěšil mne přístup kluků, týmovost a příkladná bojovnost a snaha za jakéhokoliv stavu. Že mladší modrý tým nebodoval, neřeším, soupeři byly tentokrát opravdu kvalitní. Velmi kvalitními výkony se prezentovali oba brankáři.

Redakce

 
 

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

15.8.2019

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

14.8.2019

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

13.8.2019

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

12.8.2019

Partneři klubu