HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.05.2018 Turnaje

Minipřípravce se v dalším turnaji v Čimicích příliš nedařilo!

V neděli 13.května obsadila hostivařská minipřípravka hokejbalový areál v Čimicích, kde se ve dvojici turnajů utkala v osmi utkáních se sedmi různými soupeři.

Na dopolední turnaj jsme vyslali silný tým tvořený převážně hráči ročníku 2009, kterému se velmi dařilo na posledních turnajích. Nicméně tentokrát se klukům příliš nedařilo. Po smolně ztraceném prvním zápase s Rakovníkem, kdy jsme v podstatě celý zápas vedli, z kluků nějak vyprchala ta správná energie. Tu se již po zbytek turnaje nepovedlo najít a následovali další tři prohry s Rebely, Kelty a Mostem. Především ta proti Mostu, který dorazil s pouhými čtyřmi hráči do pole, hodně mrzí.

Odpoledního turnaje se kromě našeho mladšího týmu zúčastnil dívčí tým Fretek z Berouna, mladší tým Keltů a bílý tým Kladna. Stejně jako dopoledne se nám výsledkově nedařilo a neuspěli jsme ani v jednom zápase. Nejblíže úspěchu jsme byli v posledním zápase s Kelty, který nakonec skončil 1:3. Vytvářeli jsme si poměrně dost šancí, ale jejich proměňování už tak slavné nebylo. Prokop Janšta, který s námi trénuje pouze pár týdnů se alespoň dočkal prvního gólu v soutěžním hokejbalu.

Další turnaj čeká minipřípravku hned za 2 týdny, v neděli 27/5.

Borek Coufal (trenér HBC Hostivař) - Dopolední turnaj se nám příliš nepovedl. Jako by si kluci šli jen tak zahrát za barák. Chybělo tomu to správné nasazení a nebylo to ono. Po dubnových turnajích jsem od kluků očekával daleko více. Zato odpoledne, i když to výsledkově dopadlo podobně jako ráno, jsem byl s výkonem kluků velmi spokojený. Zlepšení je tam viditelné a někteří kluci mne svým výkonem velmi překvapili.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu