HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.02.2019 Turnaje

I přípravka vyrazila do Plzně! Nestačila jen na jeden z domácích týmů!

I přípravka vyrazila první únorový víkend do Plzně a odehrála zde čtveřici utkání s týmy, se kterými se v rámci středočeského přeboru obvykle nemají možnost potkat.

Konkrétně na ně v Plzni čekali Prachatice, Blatná a dva týmy Plzně. Po delším odpočinku od hokejky a oranžové "kuličky" tak konečně mohli hráči druhé nejmladší kategorie Hostivaře ukázat své hokejbalové umění. A to se jim povedlo téměř na jedničku, protože ze čtyř vyrovnaných zápasů dokázali vyhrát hned tři (vše 4:3) a podlehli pouze jednomu domácímu týmu Plzně (4:2).

Martin Přeslička (trenér přípravky) - Za mě to bylo hlavně super zpestření. Chtěl bych poděkovat do Plzně za pozvání a jsem rád, že bylo dost zájemců z řad hráčů a jejich rodičů. Rádi příště přijedeme znovu.

Redakce

 
 

Minipřípravka s kladnou bilancí! V Čimicích udeřila více jak třicetkrát!

17.4.2019

Dorost našel prvního přemožitele v Berouně!

16.4.2019

Ranní zápas s Kovem pro mladší žáky! Stoulil tříbodový!

15.4.2019

Junioři si s přehledem poradili s Buldoky ze Stříbra!

13.4.2019

Partneři klubu