HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.02.2019 Turnaje

I přípravka vyrazila do Plzně! Nestačila jen na jeden z domácích týmů!

I přípravka vyrazila první únorový víkend do Plzně a odehrála zde čtveřici utkání s týmy, se kterými se v rámci středočeského přeboru obvykle nemají možnost potkat.

Konkrétně na ně v Plzni čekali Prachatice, Blatná a dva týmy Plzně. Po delším odpočinku od hokejky a oranžové "kuličky" tak konečně mohli hráči druhé nejmladší kategorie Hostivaře ukázat své hokejbalové umění. A to se jim povedlo téměř na jedničku, protože ze čtyř vyrovnaných zápasů dokázali vyhrát hned tři (vše 4:3) a podlehli pouze jednomu domácímu týmu Plzně (4:2).

Martin Přeslička (trenér přípravky) - Za mě to bylo hlavně super zpestření. Chtěl bych poděkovat do Plzně za pozvání a jsem rád, že bylo dost zájemců z řad hráčů a jejich rodičů. Rádi příště přijedeme znovu.

Redakce

 
 

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

20.7.2019

Národní ligu doplnila čtveřice týmů! Dokáže Hostivař zopakovat úspěch z uplynulé sezóny?

17.7.2019

Nezapomněli jste? Dnes končí termín pro splatnost zálohy na letní soustředění!

12.7.2019

„Sezóna byla dlouhá a náročná", říká žákovský brankář Marek Drahoš!

9.7.2019

Partneři klubu