HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.09.2020 Aktuální zprávy

Hostivaři startuje extraligová sezóna! Jako první vyrazí na půdu favorita z Kladna!

Dlouho očekávané je tu! Hokejbalová Hostivař se v poslední době rozhodně nenudí, a to především s ohledem na očekávané otevření nového hokejbalového areálu. Startuje ji ale také premiérová extraligová sezóna! Už tuto sobotu se A tým Hostivaře představí na horké půdě favorita z Kladna!

Kladno v loňské, nekompletní sezóně, patřilo mezi favority nejvyšší soutěže a ne náhodou se v době ukončení sezóny nacházelo na špici extraligové tabulky. I letos bude bezpochyby patřit k tomu nejlepšímu, co tuzemská soutěž nabídne a na Hostivaři je, aby zkušený tým pod vedením trenéra Drahomíra Kadlece zkusila překvapit! Nebude to mít ale rozhodně snadné! Hostivařský trenér Martin Davídek nemůže hned v úvodu počítat s několika hráči základní sestavy. Vrásky na čele mu v poslední době udělalo především zranění stále juniorského útočníka Samuela Kucharčíka, který doplatil na nebezpečný karambol na kole a je otázkou, o kolik ligových duelů po otřesu mozku přijde. Chybět ale budou například i Otto Urbanec či Marek Kalaš.

Kdo nebude chybět je ale například hostivařská stálice a odchovanec Daniel Dušák, který pomalu a jistě vyzrává v komplexního obránce. Je to něco, na co jsme všichni od žáčků čekali a věřili, že se to stane. První extraligový zápas v dějinách Hostivaře. Jsem strašně rád že u toho můžu být s tou úžasnou partou se kterou jsem vyrůstal a zažíval všechny úspěchy i nezdary. Los k nám možná nebyl do prvního kola nejmilejší, ale myslím, že o motivaci nemůže být nouze a jedeme na Kladno zabojovat o body! Věřím, že se nám v každém zápase podaří odevzdat maximum, aby jsme pokaždé mohli odcházet se vztyčenou hlavou.

Sobotní zápas s Kladnem startuje v kladenské hokejbalové aréně přesně v 11 hodin dopoledne a sledovat jej můžete i v textovém online přenosu ZDE!

Redakce

 
 

Áčko na trojnásobného mistra nevyzrálo! Na Lužinách o gól padlo!

18.9.2020

Junioři pokračují ve vítězném tažení! Čejka rozhodl o výhře nad Kladnem!

17.9.2020

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na Lužinách!

16.9.2020

Mladší žáci A stříleli na úvod v Berouně! Konto Keltů zatížili čtrnácti góly!

15.9.2020

Partneři klubu