HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
04.12.2018 Aktuální zprávy

Hostivař pod stromečkem! I letos můžete pořídit hokejbalový dárek!

Co by to už bylo za Vánoce bez hokejbalového dárku pod stromečkem?! I letos máte možnost pořídit pro Vaše ratolesti či blízké dárek s logem jejich oblíbeného hokejbalového klubu!

Nabídku naleznou členové Hostivaře v uzavřených skupinách týmů na Facebooku, zmiňme ale, že i letos jsme se k tradičním kšiltovkám, šálám, kulichům, mikinám a dalšímu zboží, dočkali i novinek!

Luxusní prostěradla doplnily v posledních dnech žluté pytle na záda, které dramaticky mizí, novinkou jsou ale i koberečky nebo batohy, které půjdou do prodeje v posledním týdnu před Vánoci.

KULICHY HLÁSÍ VYPRODÁNO

Po čem se letos opět zaprášilo, jsou kulichy! Může za to zřejmě i příchod chladných dní, na které si ale budeme muset zvykat i v dalších měsících. I proto můžeme už nyní slíbit lednovou novinku, kterou budou sublimované čepice.

Aktuální stav skladu najdete průběžně v uzavřených skupinách jednotlivých týmů na facebooku!

Klub

 
 

Mladší žáci ukončili zimní přípravu! V první březnovou neděli zahájí jarní část!

23.2.2019

Jarní příměstský kemp přilákal 18 hostivařských hokejbalistů!

21.2.2019

Nejmenším se v Kralupech dařilo! Dvojice hráčů vstřelila své první góly!

15.2.2019

Přípravka se vrátila do Kralup! „Příjemné zpestření přípravy", říká trenér Vaniš!

12.2.2019

Partneři klubu