HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.10.2018 Turnaje

Hostivař na Rebel Cupu druhá! Stoulil v All-Stars týmu turnaje!

Mladší žáci využili pozvánky a zúčastnili v prvním dni prodlouženého víkendu turnaje v Čimicích, Rebel Cupu 2018. V příjemné a pohodové atmosféře zakončili turnaj na druhém místě, když nestačili až na celkového vítěze z Berouna.

Všechny turnajové zápasy ale vynikaly svou vyrovnaností a týmy tak musely hrát vždy až do konečného hvizdu. Hostivař se postupně utkala s pořadatelským týmem Rebelů, s Novým Strašecím, pardubickým Svítkovem a Kelty z Berouna.

Start měli hostivařští v ranním utkání chladný, jako počasí samo. Než se rozkoukali, soupeř se dostal do vedení. Druhá polovina zahajovacího zápasu už ale patřila Hostivaři, která zásluhou Petra Mikšovského v patnácté minutě srovnala. Tlačila se i k rozdílové brance, brankář domácích byl ale pozorný a zápas tak skončil remízou 1:1 (detail zápasu).

To v druhém klání ovládli hostivařští už první část zápasu, ve kterém nastoupili proti Novému Strašecí. Časomíra ukrojila teprve devětašedesát vteřin a Hostivař šla do vedení, když přesně zamířil Stoulil. Za necelé dvě minuty navíc našel od mantinelu Bezpalec Adama Michka a ten střelou bez přípravy zvýšil. Pražané byli i nadále o něco aktivnější, na 3:0 zvýšil ale až ve druhé polovině Pavel Nestrojil. Zřejmé uspokojení s vedením a množství taktických chyb ale dovolilo soupeři dostat se na dostřel a Hostivař se nakonec o výhru bála. Novostrašečtí snížili až na rozdíl jediné branky, díky startu do zápasu ale nakonec Hostivař přesto zvítězila, 3:2 (detail zápasu).

Po další pauze vyplněné neskutečnou sérií obíhačky ve stolním tenisu se potkali mladší žáci s pardubickým Svítkovem. Zápas rozhodl jediný gól už v první minutě duelu, kdy Bezpalec vyslal do úniku Filipa Hradila a ten rychlou kličkou otevřel skóre. Hostivař byla střelecky aktivnější i nadále, gólová radost už ale čimickou arénou nezazněla a Hostivař se tak těšila z druhé výhry na turnaji. (detail zápasu).

Z posledního utkání turnaje, Hostivaře proti Keltům, se tak stalo i malé, neplánované finále. Klukům z Prahy 15 už viditelně tolik nefungovaly nohy a soupeř se brzy dostal hned v prvním střídání do vedení, po nedůrazu hostivařských před vlastní brankou. Tomáš Stoulil vyrovnal ve druhé části, závěr zápasu ale soupeř opanoval a po několika chybách Hostivař vstřelil dva rozdílové góly, čímž rozhodl o svém zaslouženém prvenství na Rebel Cupu. (detail zápasu).

Hostivař tak po dvou výhrách, remíze a jediné prohře obsadila na vyrovnaném podzimním turnaji druhé místo. Celou sobotu trávila aktivně a náruživě spolu s rodiči využila i možnost stolního tenisu nebo fotbálku. Dobře zorganizovaný turnaj se vyvedl, klubu z Čimic děkujeme za pozvání a soupeřům za vyrovnané a férové souboje.

Na závěr zmiňme, že do All Stars týmu turnaje se probojoval i hostivařský útočník Tomáš Stoulil, který v sobotu vstřelil tři branky.

KONEČNÉ POŘADÍ NA REBEL CUPU 2018

1. SK Kelti 2008

2. HBC Hostivař

3. HBC JTEKT Svítkov Stars

4. HBC Nové Strašecí

5. SK Rebel Praha

Fotografie

 
 
 
 

Redakce

 
 

Moc chyb! Junioři padli s Kert Parkem gólem v závěru!

25.3.2019

Tříbodový Vrzák a skvělá hra starších žáků! Strašecí v odvetě padlo!

24.3.2019

Mladší žáci dostali výprask na Kladně, utkání s Kelty je odloženo!

22.3.2019

Starší žáci deklasovali Kovo! Houška oslavil třinácté narozeniny čtyřmi góly!

22.3.2019

Partneři klubu