HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.06.2018 Turnaje

Fair Cup je opět tady! Ve skupině se Hostivař utká s Plzní a Svítkovem!

Dlouho očekávaný turnaj mladších žáků je opět zde! Hala na Jižním Městě otevře své brány už v sobotu brzy ráno, konkrétně v sedm. O hodinu později bude do hry vhozen první míček. Hostivař zahájí letošní ročník turnaje duelem s favorizovanou Plzní!

Druhým soupeřem hostivařských bude Svítkov Stars a tento zápas započne v 10,20. Už dopoledne tak budou mít hráči pořadatelského týmu odehránu základní skupinu. Pakliže v ní skončí první nebo druzí, zahrají si opět až v neděli! V případě třetího místa je ale bude čekat ještě odpolední duel pravdy, kdy by narazili na druhý celek ze skupiny B.

Všichni účastníci se jistě těší nejen na zápasy samotné, ale i doprovodný program a společně trávené chvíle. V odpoledním programu zvolila většina celků návštěvu multikina Galaxie, jiní se ale v horkém dni půjdou radši zchladit do nedalekého bazénu.

Zábavu si ale všichni jistě užijí i ve sportovním areálu Na Šancích, kde hned pětice celků přespává. K dispozici zde budou i vyhlášené hřiště na fotbal, nohejbal či beachvolejbal.

Rozpis turnaje a rozhovory s účastníky najdete na oficiálním webu turnaje, www.faircup.cz, aktualitami se ale bude hemžit i facebooková stránka Fair Cupu, kterou najdete zde.

Redakce

 
 

S Kelty opět do nájezdů! Dorost bral na Palmovce dva body!

20.11.2018

A tým na závěr podzimu přehrál oslabenou Jihlavu! Dominovalo dravé mládí!

19.11.2018

Opět s obratem, tentokrát ale ve prospěch Hostivaře! Junioři zvítězili nad Kladnem!

19.11.2018

Kdepak! A tým Opavě nestačil a další body nepřidal! V neděli se rozloučí s podzimem s Jihlavou!

18.11.2018

Partneři klubu