HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.06.2018 Aktuální zprávy

Dva týmy minipřípravky svedly své souboje tentokrát v Berouně!

V neděli 10/6 vyrazila hostivařská minipřípravka na předposlední turnaj této sezóny do Berouna. Hráčů byl pro tentokrát k dispozici dostatek na dva týmy a to nejen díky menšímu počtu absencí, ale také díky dvěma nováčkům, kteří nás posílili v posledních několika týdnech. Rozdělení do týmů tentokrát proběhlo podle věku na starší a mladší.

Oba týmy čekala čtveřice stejných soupeřů a tedy ideální možnost porovnání. Konkrétně se jednalo o dva týmy domácích Keltů a dva týmy Kladna. Výkony staršího týmu byly jako na houpačce. V prvním zápase, jako jediný tým v turnaji, dokázali trápit starší tým domácích Keltů. Naopak proti mladším týmům Kladna i Keltů se kluci trápili střelecky a chybělo jim to správné turnajové nasazení. To se nepatrně zlepšilo v posledním zápase proti staršímu týmu Kladna, nicméně na bodový zisk to opět nestačilo.

Za to mladší tým, ten bojoval za každého stavu a nedaroval svým soupeřům ani metr plastu zadarmo. Po těsné prohře s Kladnem, kdy si jeden z nováčků - Robert Kellner - připsal premiérovou branku v hokejbalu, kluci dokázali po výborném týmovém výkonu přehrát mladší tým Keltů. V dalším zápase nedokázali vzdorovat staršímu a výrazně fyzicky vyspělejšímu týmu Keltů, kde někteří hráči soupeře byli až o 3 hlavy vyšší než někteří naši hráči. V posledním zápase proti mladšímu týmu Kladna kluci pokračovali v bojovných výkonech a ještě těsně před koncem zápasu vedli. Závěr zápasu se však příliš nepovedl. Po nešťastném vyrovnání bohužel následoval ještě jeden gól do naší sítě a to v době, kdy se kvůli chybě časomíry hrálo už asi o půl minuty déle než mělo. Nakonec jsme si tedy odvezli z Berouna jedinou výhru z osmi zápasů.

Ještě to však není pro letošní sezónu všechno. Hned 24.června následuje poslední turnaj sezóny na Kladně. Ten bude pro polovinu týmu rozlučkou s minipřípravkovou kategorií...

Borek Coufal (trenér minipřípravky) - Turnaj hodnotím se smíšenými pocity. Staršímu týmu už poněkolikáté scházel ten správný zápal. Bylo tam sice několik povedených individuálních akcí, ale bez správného nasazení to na dobrý výsledek nestačí. Naopak mladší tým mne velmi mile překvapil. Rozhodně jsem nečekal, že bude nejen výsledkově, ale v mnoha momentech i herně lepší než starší tým. Tady kluci naopak bojovali příkladně a fungovali skvěle jako tým. Mrzí mne zbytečně ztracený zápas s mladším týmem Kladna, kdy kluci v závěru vůbec neplnili mé pokyny. Mám také radost ze zapojení dalších dvou nováčků.

Redakce

 
 

S Kelty opět do nájezdů! Dorost bral na Palmovce dva body!

20.11.2018

A tým na závěr podzimu přehrál oslabenou Jihlavu! Dominovalo dravé mládí!

19.11.2018

Opět s obratem, tentokrát ale ve prospěch Hostivaře! Junioři zvítězili nad Kladnem!

19.11.2018

Kdepak! A tým Opavě nestačil a další body nepřidal! V neděli se rozloučí s podzimem s Jihlavou!

18.11.2018

Partneři klubu