HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.10.2017 Turnaje

Dva týmy hostivařské minipřípravky vyrazily do Nového Strašecí!

Minipřípravka přivítala v posledních týdnech několik nových šikulů. A aby si kluci pořádně zahráli, poprvé se letos rozdělili na dva týmy a vyrazili bojovat do Nového Strašecí. Krásné počasí slibovalo příjemný den plný hokejbalu.

Oba týmy čekala porce čtyř zápasů včetně vzájemného zápasu hned na úvod turnaje. Ten byl ideální především pro tři turnajové nováčky, kteří tak dostali skvělou možnost osahat si soutěžní hokejbal proti klukům, s kterými běžně trénují. A stejné to bylo i pro Péťu Vysokého, který si odbyl turnajovou premiéru na brankářském postu. Trenéři vytvořili dva vyrovnané týmy, což také potvrdil výsledek vzájemného zápasu - remíza 2:2. Ve zbylých utkáních kluci zaznamenali 3 výhry a 3 prohry a nastříleli celkem 21 gólů.

O góly se podělilo celkem 8 hráčů a pro dva z nich - Kubu Janička a Marka Zářeckého - se jednalo o první góly v hokejbalu. Několik dalších kluků bylo svým prvním gólům velmi blízko a určitě se brzy dočkají. Třeba hned na dalším turnaji, který minipřípravku čeká 12.listopadu.

Borek Coufal (trenér minipřípravky) - Kluci mne mile překvapili. Sám jsem byl zvědavý, jak se poperou s větším herním vytížením, ale zvládli to skvěle. Zapracovali jsme do sestavy další tři nováčky a také mám radost z téměř 100% účasti. Museli jsme sice lehce improvizovat na jednom z brankářských postů, ale jak Péťa, tak Matěj se s tím popasovali velmi dobře. Svou roli perfektně zvládli i dorostenečtí asistenti Dan s Vaškem, kteří dostali na starost jeden z týmů. Také bych rád ocenil přátelskou a pohodovou atmosféru jak mezi rodiči, tak mezi kluky, kteří se navzájem podporovali a fandili si. Už teď se těším na další turnaj.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu