HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.12.2018 Aktuální zprávy

Dorostu se na podzim dařilo! Zimní přípravu zahájí třídenním kempem!

Komu se na podzim skutečně dařilo, byl hostivařský dorost! Svěřenci trenérů Vaniše a Skalického ani jednou neokusili chuť porážky a jediní, s kým vždy po bodu tratili, byli berounští Kelti. I přesto je v tabulce Hostivař po podzimu druhá. Na vedoucí Plzeň má ale dva zápasy k dobru!

Nadupanou základní část zahájila družina kolem kapitána Davida Srpa utkáním proti Kovu a jen v září odehrála pětici zápasů. Jedinou ztrátu zaznamenala v Berouně, kde uspěla Hostivař až po samostatných nájezdech. Specifickým se stalo utkání v dalekých Prachaticích, kam po kauze s krycím názvem "Cuketa" odjelo pouze torzo kádru, doplněné řadou nadějných starších žáků. Tým přesto na jihu Čech uspěl a postupně si vybudoval pozici lídra i přesto, že v jeho řadách na podzim ani jednou nenastoupil dominantní klenot v podobě Jana Čejky, který byl mimochodem pozván na lednový kemp reprezentačního týmu do 20 let!

Hostivařští trenéři v úvodu sezóny často plakali nad úspěšností střelby. Dnes bychom potřebovali na vstřelení gólů alespoň házenkářské branky", lamentoval například po utkání s Rakovníkem trenér Jiří Vaniš. Bojovně laděný tým ale na rozdíl od svých soupeřů jinak neztrácel a uspět dokázal v závěru podzimní části i v přípravném utkání nad tradičně silným Autosklem Pardubice. Soupeře jsme tentokrát přehráli, ale výhru nehodláme vůbec přeceňovat, na jaře totiž může být vše jinak", hodnotil po skončení utkání trenér týmu.

STŘELEC KUCHARČÍK VLÁDNE STATISTIKÁM

34 získaných bodů ve dvanácti utkáních zatím pasuje Hostivař na druhé místo ligové tabulky! Bodově se na podzim zaskvěl především stále se zlepšující útočník Samuel Kucharčík, který dokázal vzít osud utkání několikrát do svých rukou a po zásluze vládne ligové tabulce kanadského bodování, ale i tabulce střelců! Dařilo se ovšem i ofenzivnímu obránci Danielu Vanišovi, který se výrazně prosazuje už i v juniorské kategorii, kde dostává spousty prostoru i v přesilových hrách.

ZAČÁTEK ZIMNÍ PŘÍPRAVY A TŘÍDENNÍ KEMP

Zimní přípravu zahájí dorostenecká kategorie už 8. ledna a výrazným zpestřením jistě bude v úvodu i třídenní tréninkový kemp, kterého se 11. - 13. ledna zúčastní i trenér a dvojice hráčů ze slovenského týmu MŠK Spišská Belá.

Redakce

 
 

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

20.7.2019

Národní ligu doplnila čtveřice týmů! Dokáže Hostivař zopakovat úspěch z uplynulé sezóny?

17.7.2019

Nezapomněli jste? Dnes končí termín pro splatnost zálohy na letní soustředění!

12.7.2019

„Sezóna byla dlouhá a náročná", říká žákovský brankář Marek Drahoš!

9.7.2019

Partneři klubu