HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.06.2019 Aktuální zprávy

Dorost Hostivaře se stal MISTREM České republiky!

Finálový turnaj dorostenecké kategorie je u konce! Hostivař se může těšit ze zisku mistrovského titulu, když během dvou turnajových dní přehrála postupně berounské Kelty, Kladno, Autosklo-H.A.K. Pardubice a Svítkov Stars.

Hostivařští tak prošli víkendem bez jediné ztráty až k vytouženému zlatu, které navazuje na dva roky starý úspěch týž ročníků v kategorii starších žáků.

Klíčovým se tentokrát stalo utkání proti tradičně silnému soupeři z Pardubic. To bylo v prvních dvou třetinách vyrovnané a Hostivař vedla o jediný gól, v posledním dějství ale těžila z přesilových her a v neoficiálním finále zvítězila 6:2.

Právě Autosklo-H.A.K. Pardubice tak získalo stříbrné medaile, z těch bronzových se pak mohou těšit Kelti z Berouna.

Klub

 
 

„Nesmíme dát soupeři šanci tvořit hru", říká před startem dorostenecké soutěže Adam Šťastný!

13.9.2019

Junioři vstoupili do nové sezóny vítězně! Nad Plzní brali všechny body!

10.9.2019

Mladší žáci přivezli z Lužin bronz! Ligová soutěž může odstartovat!

9.9.2019

Junioři vstoupí do soutěže jako první! Na Palmovku přijede Plzeň!

5.9.2019

Partneři klubu