HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.07.2017 Aktuální zprávy

Do Světlé odjede v srpnu rekordní počet účastníků! Hokejbalisty čeká mnoho nového!

Hokejbalová sezóna bude brzy odstartována letním soustředěním hostivařské mládeže, které opět přivítá rekordní počet hokejbalistů.

Počet dětí, dychtících nejen po předsezónní přípravě, ale především po společných zážitcích, každým rokem roste. Dle aktuálního počtu došlých přihlášek se letos do nové lokality, kterou je město Světlá nad Sázavou, podívá téměř 90 hokejbalistů. I s členy realizačních týmů je to skupina o téměř 110 osobách, a takové soustředění, jak sami uznáte, už vyžaduje velkých příprav.

Všem přihlášeným dorazil první informační email k této očekávané akci už v pátek 7.července. Pakliže jste přihlášeni a email jste z jakýchkoliv důvodů neobdrželi, neváhejte nás ihned kontaktovat na emailu ondrej.novak@hbchostivar.cz

HOKEJBALISTY ČEKÁ MNOHO NOVÉHO

Světlá nad Sázavou nabídne hostivařským hokejbalistům dosud nejkomfortnější podmínky. Zmiňme především zimní stadion, který krom hřiště s plastovým povrchem SportCourt nabídne i tělocvičny, rozcvičovnu, posilovnu, regenerační linku se saunou a vířivkou, zasedací prostory, nebo střelnici s plastovým povrchem, radarem a kamerovým systémem. Účastníci se stejně jako každý rok mohou těšit i na nové tréninkové pomůcky, v jednání jsou opět i přátelské zápasy s místními fotbalisty, florbalisty či ledními hokejisty.

Novinkou je způsob dopravy pro hráče obou přípravkových i žákovských kategorií, pro které je zajištěna společná autobusová doprava tam i zpět. U dorosteneckých kategorií platí vzhledem k vyšším nákladům na samotném soustředění doprava vlastní. A právě programu pro dvě nejstarší kategorie se budeme věnovat v samostatném článku v dalších dnech.

NOVÁ KOLEKCE TRIČEK, ALE I ŽÁDANÉ SILIKONOVÉ NÁRAMKY

Už je tradicí, že si každý účastník z letního soustředění Hostivaře odveze i triko z nové kolekce pro následující sezónu. Nebude tomu jinak ani tentokrát. Na všechny čeká triko s číslem i jmenovkou, letos v tmavém, modrém provedení. Vyslyšeno bylo i žádostem o zhotovení oblíbených silikonových náramků v hostivařském designu a účastníci se tak mohou těšit i na tento present, který jasně identifikuje každého účastníka našeho letního soustředění. Máme se nač těšit! Letošní akce startuje v neděli 13.srpna!

Klub

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu