HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.12.2017 Aktuální zprávy

Dárky pro Vaše blízké? Pochopitelně s logem oblíbeného klubu!

Stejně jako každý rok, i letos můžete svým blízkým pořídit k Vánocům něco, co jim radost rozhodně udělá. Ono kdo by nechtěl pod stromečkem najít něco, co ho pojí k oblíbenému sportovnímu klubu?

Každý rok je v tomto ohledu jiný a letos jsou hostivařské Vánoce speciální tím, že hokejbalový klub Hostivař představil k pondělí 11.prosince nové logo. Nelenili jsme a už nyní startujeme předvánoční prodej! Najdete nás přímo v Koma Aréně, a to každý všední den, od 18 do 20 hodin!

V prodeji naleznete více jak dvacet druhů zboží v novém designu, od samolepek a klíčenek, až po několik variant mikin a triček, cyklodresy, kulichy, šály, hrnky a další... Těšíme se na Vás.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu