HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.04.2018 Turnaje

Další turnajový projekt! Starší žáci se mohou těšit na nultý ročník BEAT Cupu!

Fair Cup dostane mladšího bratříčka! Hostivař představí po oblíbeném turnaji mladších žáků další, tentokrát pro kategorii starších žáků. Nultý ročník, pro čtveřici týmů, se uskuteční už koncem května!

Termínem bude sobota 26.května, tedy týden po uskutečnění finálového turnaje Mistrovství ČR této věkové kategorie, na kterém bude Hostivař po několika letech chybět. Smutnit ale nemusí! Beat Cup nabídne tradičně vysoký turnajový standard už díky sportovní hale Jižního Města, která nabízí pro hokejbalová utkání to nejlepší.

Nultého ročníku turnaje, který bude jednodenní, se zúčastní čtyři, už nyní známé týmy. Chybět nebude Hostivař, Ústí nad Labem a Ježci Heřmanův Městec. Jméno čtvrtého celku zůstane v tajnosti do doby, dokud bude moci bojovat o účast na finálové akci MČR. V případě jeho úspěchu, je připraven do turnaje náhradní tým.

Na Beat Cupu, jehož název prozrazuje i jméno hlavního mediálního partnera, se utká každý s každým. Nultý ročník tedy nabídne šestici zápasů a o vítězi rozhodne konečná tabulka!

Redakce

 
 

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

„Jsem na kluky strašně hrdý", říká kapitán reprezentace do 16 let, David Srp!

2.7.2018

Český tým na Světovém poháru třetí! Bronz přivezlo i sedm hráčů Hostivaře!

2.7.2018

Partneři klubu