HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
10.04.2018 Turnaje

Áčko přípravky bylo v Čimicích stoprocentní!

Vzhledem k březnové fujavici si přípravka musela na svůj první letošní turnaj počkat až do dubna. A naštěstí už tentokrát první dubnová sobota přivítala turnaj v Čimicích krásným slunečným počasím.

Také byli všichni zvědaví, jak se na výkonech projeví nový formát utkání, který od jara prodloužil zápasy na 3 x 6 minut. A jak to viděl trenér přípravky Lukáš Krupka? Turnaj byl mixem různých výkonů. Dlouhá zápasová pauza se ukázala hned v prvním zápase. Kluci byli na hru tak natěšeni, že hráli hodně dopředu a tak aktivně, až zapomínali na bránění. Nechali tak vyniknout Tomáše Kalinu v bráně, který nás skvěle podržel. Naštěstí postupem času se zlepšili i v teto aktivitě. To zároveň se slušnou střeleckou produktivitou znamenalo první dvě vítězství s domácími Rebely i s týmem Elby.

Po pauze vstoupili kluci do zápasu s Kelty naopak velice neaktivně a herní projev nebyl vůbec dobrý. Jako by myšlenky zůstaly ve frontě na párek v rohlíku. Naštěstí nám soupeř o mnoho neutekl a tak od druhé třetiny jsme zvýšenou aktivitou přebrali otěže zápasu a výsledek otočili.

Poslední zápas proti mladším hráčům Kladna byl ve znamení nemohoucnosti skórovat a přes výraznou herní převahu zůstalo pouze u fotbalového skóre. Po čtyřech vítězstvích nelze turnaj hodnotit jinak než pozitivně, ale musíme zapracovat na koncovce a hře 1 na 1. Jak se to podaří, uvidíme již za necelé dva týdny, protože přebor přípravek pokračuje již 21. dubna, kdy by se mělo odehrát odložené březnové kolo.

Sestava HBC Hostivař: Kalina, Soukup - Švec, Svoboda, Hradil, Olišar, Nestrojil, Bezpalec, Absolon, Herman

Redakce

 
 

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

„Jsem na kluky strašně hrdý", říká kapitán reprezentace do 16 let, David Srp!

2.7.2018

Český tým na Světovém poháru třetí! Bronz přivezlo i sedm hráčů Hostivaře!

2.7.2018

Partneři klubu