HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.05.2019 Turnaje

A další vystoupení na celé hřiště! Přípravce se na Palmovce dařilo!

Sobotní dopoledne přivítalo na Palmovce další z přípravkových turnajů. Účastnily se ho čtyři pražské týmy a hrálo se opět na velké hřiště, což je vždy zpestření pro mladé hokejbalisty a stejně tak jejich fanoušky.

Hostivařské přípravky tentokrát dorazily na místo dohromady a trenéři rozdělili hráče do dvou mužstev až před samotným začátkem. Prvním soupeřem hostivařského mužstva "A" byli Krtci z Proseka. V utkání se projevila větší zkušenost mužstva z Hostivaře s hrou na velké hřiště a síla některých individualit. Výsledek utkání byl i přes snaživý výkon Krtků 10:0 ve prospěch Hostivaře "A".

Následoval souboj hostivařského týmu "B" se silným týmem Kert Parku Praha. V bojovném utkání měl více ze hry soupeř z Lužin, ale hostivařští hráči hráli s velkým odhodláním a výborně chytající Jirka Kotík držel jejich naděje. Hostíkům se nakonec pár minut před koncem podařilo vyrovnat na konečných 1:1, což byl bezesporu překvapivý, ale zcela zasloužený výsledek. "Béčko" si jen lehce odfrklo a hned nastupovalo do souboje s Krtky. Nedošlo tak k obávané pauze, se kterou má celé mužstvo dlouhodobě problémy a možná i proto se zápas hned od prvních minut odvíjel v režii hostivařských hráčů. Ti přenesli do hry bojovnost a odhodlání z prvního zápasu a navrch přidali i produktivitu. Zejména Tomáš Kvasnička, který vstřelil hattrick, a celé mužstvo se již nyní těší, až Tom přinese na trénink nějakou dobrou svačinku :-) Konečný výsledek zněl 8:1 pro Hostivař a všichni se marně vzpomínali, kdy "béčko" Krtky naposledy porazilo.

Následný souboj hostivařského "áčka" s Kertem přinesl další vyrovnanou bitvu, kdy ani jeden z týmů nedokázal tomu druhému odskočit větším rozdílem. Hra a šance se přelévaly na obě strany, v brance Hostivaře předvedl několik výborných zákroků Ondra Coufal a oba týmy se nakonec rozešly smírně při skóre 2:2. A... a to byl zatím konec, protože z důvodu nedostatku času na závěrečný souboj hostivařských mužstev nedošlo. O toto utkání ale diváci nepřijdou, protože je naplánováno už na tento čtvrtek, 23. 5. 2019, od 16:45 v Koma Aréně.

Jiří Vaniš (HBC Hostivař) - Osobně jsem s vystoupením kluků na turnaji byl spokojený, myslím, že každý předvedl to, co v něm aktuálně je.

Borek Coufal (HBC Hostivař) - S turnajem jsem velmi spokojený. Kluci zúročili zkušenosti s hrou na velké hřiště nabrané na posledním turnaji v Novém Strašecí. Líbilo se mi i jak střídačka během zápasů "žila".

Redakce

 
 

„Nesmíme dát soupeři šanci tvořit hru", říká před startem dorostenecké soutěže Adam Šťastný!

13.9.2019

Junioři vstoupili do nové sezóny vítězně! Nad Plzní brali všechny body!

10.9.2019

Mladší žáci přivezli z Lužin bronz! Ligová soutěž může odstartovat!

9.9.2019

Junioři vstoupí do soutěže jako první! Na Palmovku přijede Plzeň!

5.9.2019

Partneři klubu