HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.12.2018 Aktuální zprávy

„Žene nás vidina finálového turnaje", říká po podzimu trenér starších žáků!

Jako druhý dostal prostor ke svému hodnocení Tomáš Grepl, trenér starších žáků. I on stručně popsal uplynulé období, ale nastínil i podobu blížící se zimní přípravy.

Je za Vámi úspěšná podzimní část, po které se držíte v horních patrech tabulky. Jaký byl podzim pro starší žáky z pohledu trenéra mužstva?

Jsme rádi, že se držíme v horních patrech, i když sezóna je ještě dlouhá. Kluci si ale začínají uvědomovat co chtějí dokázat a jdou si za tím. Po podzimu je vidět u některých důležitý progres, který musíme ještě rozvinout. Všechny nás žene dopředu vidina finálového turnaje.

Kádr doplnilo několik úplných nováčků, jak do zaběhlého týmu zapadli?

Tak určitě. Myslím si, že zapadli dobře. V kabině žádný problém není a na hřišti se snaží rozvíjet, aby dohnali starší kluky.

Naopak nejstarší ročník 2004 výrazně vyspěl, což se projevilo i na stylu hry. Co je dle tvého nejsilnější zbraní týmu?

Změna stylu už byla asi na místě. Jak říkáš, ročník 2004 vyspěl, i některé 2005 jsou fyzicky vyspělejší, proto se snažíme rychleji a s větším důrazem napadat rozehrávku i hráče u mantinelu, což se ukázalo v několika utkáních jako výborná zbraň. Musíme ale zároveň krotit některé hráče, kteří se do toho vžívají naopak moc.

Blíží se start zimní přípravy. Jaká bude v podání staršího žákovského mužstva?

Zimní přípravu zkusíme přiblížit té loňské, ve smyslu počtu tréninkových jednotek, kdy budeme dvakrát v týdnu v tělocvičně a jednou v tréninkovém centru. Zároveň bychom chtěli, jako v loňském roce, udělat něco navíc. Kluci zatím hlásili opět lyže, běžky a lední hokej. Snad se podaří ale i něco jiného.

Na závěr bych chtěl všem popřát poklidné prožití Vánoc, šťastný Nový rok a budu se těšit na další tréninky...

Redakce

 
 

Moc chyb! Junioři padli s Kert Parkem gólem v závěru!

25.3.2019

Tříbodový Vrzák a skvělá hra starších žáků! Strašecí v odvetě padlo!

24.3.2019

Mladší žáci dostali výprask na Kladně, utkání s Kelty je odloženo!

22.3.2019

Starší žáci deklasovali Kovo! Houška oslavil třinácté narozeniny čtyřmi góly!

22.3.2019

Partneři klubu