HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.12.2018 Aktuální zprávy

„Snažíme se hlavně naši hru zrychlit", říká lodivod přípravky "A" Martin Přeslička!

Třetím hodnotícím trenérem je jindy velice plachý a nemluvný Martin Přeslička, který je nejen hráčem mužského týmu a vyhlášeným znalcem netradičních sněhuláků, ale i lodivodem staršího týmu hostivařské přípravky! Jaký podzim zažili kluci ročníku 2008 a co je čeká v dalších měsících?

Máme po skončení podzimní části. Jaká byla pro hostivařský ročník 2008?

Máme za sebou hromadu tréninků, odehráli jsme několik turnajů středočeského přeboru, doplněné o další zápasy například s Krtky, mladší přípravkou nebo "béčkem" mladších žáků. Také jsme vyrazili srovnat síly s týmy z východních Čech, takže o "zábavu" bylo postaráno. Většina kluků hraje hokejbal už delší dobu, takže kromě klasické techniky jsme se snažili krapet zapojit i herní situace, kde musejí mít kluci hlavu nahoře a hlavně klást důraz na rychlé řešení více úkonů za sebou. Celkově se snažíme naši hru zrychlit.

Je něco, s čím si byl na podzim vyloženě nespokojený?

Jsme tak na 70% mých představ, ale i tak si kluci vedou velmi dobře. Pracujeme s velmi šikovnými sportovci. Snad jen, aby ještě někteří přidali více toho soustředění a nasazení a bude to paráda.

Trojice kluků nastupuje primárně za starší kategorii, kde se dokáží pravidelně prosazovat. Jsou na řadě další, které by si v jarní části rád viděl v dresu mladších žáků?

Tak to nezáleží tak úplně na mě, ale spíše na trenérovi mladších žáků, jestli si vytáhne ještě někoho z kluků. Pár dalších se už objevilo během podzimu na tréninku žáků, tak uvidíme, zda se někdo dostane přímo na zápasovou soupisku. Určitě je ale z čeho vybírat. A jestli někdo z kluků šanci dostane, věřím, že se ukáže v tom nejlepším světle.

V loňském roce se tým zúčastnil florbalového turnaje Prague Floorball Cup, ale i prestižního hokejbalového turnaje na Slovensku. Plánujete opět nějakou vychytávku pro první měsíce nového roku?

Prague Floorball Cup jsme letos nepřihlašovali, ale určitě se kluci nějakého zpestření dočkají. Snaha bude samozřejmě zapojit co nejvíce různých sportů, ideálně i s konfrontací s jinými kluby. Konkretní podobu si ale zatím nechám pro sebe.

Redakce

 
 

Moc chyb! Junioři padli s Kert Parkem gólem v závěru!

25.3.2019

Tříbodový Vrzák a skvělá hra starších žáků! Strašecí v odvetě padlo!

24.3.2019

Mladší žáci dostali výprask na Kladně, utkání s Kelty je odloženo!

22.3.2019

Starší žáci deklasovali Kovo! Houška oslavil třinácté narozeniny čtyřmi góly!

22.3.2019

Partneři klubu