HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.06.2018 Rozhovory

„Podporovali jsme se a šli si za svým cílem", hodnotí Fair Cup útočník Tomáš Stoulil!

Mladší žáci ušli během jarní části kus cesty a probojovali se nejen k bronzovému umístění v dlouhodobé, regionální soutěži, ale v posledním víkendu i na oblíbeném Fair Cupu. Součástí týmu byl i útočník Tomáš Stoulil, který nám odpověděl na několik otázek...

Tome, vraťme se nejdříve k regionální soutěži! Vy jste po podzimu byli šestí, nakonec ale slavíte zisk bronzových medailí! Co podle tebe rozhodlo o tom, že jste se dokázali v jarní části tabulkou vyšplhat až mezi nejlepší tři?

Myslím si, že jsme pod vedením trenéra Ondry Nováka absolvovali kvalitní zimní přípravu, kde jsme si o hodně zlepšili fyzičku a na konci sezóny to v rozhodujících zápasech bylo znát. Soupeře jsme v důležitých zápasech o umístění dokázali přehrávat a získat tak důležité body, které nás posunuli v tabulce až na třetí místo.

Úspěšné jaro jste navíc potvrdili domácím Fair Cupem, kde jste obsadili taktéž třetí místo! Jak hodnotíš výkony týmu na turnaji?

Výkony týmu na turnaji hodnotím tak, že jsme jako tým tvořili jednu partu, která se navzájem podporovala a šla si za svým cílem, pokusit se získat některou z medailí. To se nám nakonec, i díky dvěma vítězstvím proti silnému soupeři z Plzně, povedlo.

A jaký největší zážitek si z letošního turnaje odnášíš?

Největším zážitkem pro mně bylo to, jakou nám naši fanoušci v hale dokázali vytvořit opravdu domácí atmosféru a fandit nám, hlavně v rozhodujícím zápase o třetí místo, kdy už jsme neměli tolik sil a kdy jsme to nejvíc potřebovali, abychom vyhráli a získali bronzovou medaili.

Žádné volno tě ale nyní nečeká! Už toto sobotu se s největší pravděpodobností zúčastníš turnaje v Pardubicích, v dresu Prague Select! Co od turnaje očekáváš?

Bude to můj první turnaj v dresu Prague Select, navíc si myslím, že proti opravdu kvalitním soupeřům. V zápasech, ve kterých dostanu od trenérů důvěru, se budu snažit předvést co nejlepší výkony a doufám, že se nám v Pardubicích podaří turnaj vyhrát a navázat tak na naše předchůdce z loňského roku.

I další sezóna tě čeká v dresu mladších žáků... Jak budeš trávit léto a kdy se vrhneš do své letní přípravy?

Červenec budu trávit s rodiči a mladším bráškou na dovolené, kde dám na chvilku odpočinout hokejce, ale určitě se nehodlám jen tak flákat. Přednost sice dostanou vyloženě letní aktivity, ale myslím si, že jízda na kole, plavání, fotbal a turistika jsou pro hokejbalistu kvalitním doplňkem letní přípravy. Klasická letní příprava s hokejkou pak pro mně začne v srpnu, ve Světlé nad Sázavou společným soustředěním, kterého jsem se zúčastnil i loni a už teď se na toto soustředění moc těším.

Redakce

 
 

S Kelty opět do nájezdů! Dorost bral na Palmovce dva body!

20.11.2018

A tým na závěr podzimu přehrál oslabenou Jihlavu! Dominovalo dravé mládí!

19.11.2018

Opět s obratem, tentokrát ale ve prospěch Hostivaře! Junioři zvítězili nad Kladnem!

19.11.2018

Kdepak! A tým Opavě nestačil a další body nepřidal! V neděli se rozloučí s podzimem s Jihlavou!

18.11.2018

Partneři klubu