HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.06.2019 Rozhovory

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

Nejlepším hráčem Hostivaře na nedávném JTEKT Cupu mladších žáků byl trenéry vyhlášen útočník Danny Olišar, který se dvakrát střelecky prosadil a se svým týmem obsadil na turnaji čtvrté místo.

Letošní hokejbalová sezóna je za vámi. Jaká byla?

Letošní sezónu beru spíš jako zkušební s ohledem na počet starších ročníků v některých týmech. V zápasech nám většinou utíkaly první třetiny, než jsem si řekli co a jak a taky jsme zjistili, že je třeba přidat na fyzičce. Co se týče tréninků, myslím si, že nám dávají hodně a jsou zaměřeny správným směrem.

Jak si spokojen se svými výkony a jak by si sám sebe jako hráče charakterizoval?

Určitě na sobě musím ještě hodně zapracovat, zlepšit pohyb a vytrvalost. Mám rád tvrdší styl hry a více osobních soubojů a myslím, že jsem si dobře sedl s Tomem Stoulilem a Pájou Nestrojilem. Myslím, že jsem týmový hráč.

Letos skončil tým ve své soutěži čtvrtý. Na čem by měl podle tebe tým nejvíce zapracovat, aby stačil v budoucnu těm nejlepším?

Určitě na fyzičce, lepší přihrávce a komunikaci na hřišti. I lepší disciplína by nás posunula dál...

V posledním víkendu jste se zúčastnili turnaje v pardubickém Svítkově, kde si byl trenéry vyhlášen nejlepším hráčem týmu. Jak si hodnotil účast týmu na tomto turnaji?

V prvním zápase nám chyběla přesnost a tvrdost střel, zápas byl vyrovnaný i přes to, že byl soupeř běhavější, ale díky některým chybám jsme přišli o vítězství. V dalších zápasech jsme se postupně zlepšovali a asi nejlepší výkon jsme podali proti Gajarům, které jsme porazili. Naší největší chybou bylo to, že se útočníci moc stahovali do obrany. I přes obrovský vedro jsem byl s turnajem spokojený.

Redakce

 
 

Mladší žáci si poradili s Elbou! Hradil byl u čtyř gólů!

18.11.2019

Junioři rozhodli v přesilovkách a Plzeň přehráli 6:1!

16.11.2019

Přípravka tentokrát se zápornou bilancí! V sobotu bojovala na Kladně a v Čimicích!

15.11.2019

„Začínáme na hřišti více komunikovat", těší obránce mladších žáků Patrika Švece!

13.11.2019

Partneři klubu