HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.12.2021 Rozhovory

„Jestli jsem obstál? To nedokáži posoudit sám", říká Jan Čejka po prvním kempu reprezentace mužů!

Jan Čejka se vrátil do sestavy Hostivaře až v polovině podzimní části a v sedmi utkáních zaznamenal dvanáct bodů za sedm branek a pět asistencí. Výrazně tak pomohl k dalším dvěma výhrám, ale i k získanému bodu s Kert Parkem. V závěru podzimu pak i vyrazil na svůj první reprezentační kemp mužů do Plzně! Jak ho hodnotil, jak byl spokojený se svým výkonem a na co se hodlá zaměřit v zimní přípravě?

Po vleklém zranění a první operaci si naskočil do rozjeté sezóny a přispěl k dalším důležitým bodům, které mají pomoci v boji o play off. Jak zatím odehranou podzimní část hodnotíš?

Podzimní část se hodnotí těžko. Vždycky, když jsme převedli kvalitnější výkon, tak jsme bohužel na něho nedokázali navázat. Čtrnáct bodů není moc, ale vše se bude rozhodovat na jaře, a to hned v prvních třech zápasech, kde hrajeme s týmy okolo nás a tam musíme získat plný počet bodů, abychom se mohli porvat o vyřazovací část.

Jak si spokojen se svými výkony po zranění?

Spokojenost nepřevládá, ale očekával jsem to i horší. Hlavní je pro mě, že jsem se mohl vrátit zpět na hřiště bez toho, aniž by mě noha nějak více omezovala.

V prvním prosincovém víkendu si se zúčastnil prvního reprezentačního kempu mužů. Co bylo na programu první společné akce a myslíš, že si dokázal proti zkušenějším a starším borcům obstát?

Většina kempu byla převážně zaměřená na hru, střelbu a večerní šipky. Jestli jsem obstál? To nedokážu posoudit sám. Snažil jsem se předvést to nejlepší, na co jsem měl. Někdy se mi něco povedlo a někdy zase ne. Uvidíme, jestli to stačilo na další pozvánku. A o šipkách radši mluvit vůbec nebudeme, tam jsem dostal na prdel od Martina Krůčka (směje se).

Zimní příprava už mlátí na dveře. Na co se osobně hodláš nejvíce zaměřit, aby si podával na jaře co nejlepší výkony a současně ti sloužilo zdraví?

Chci určitě shodit nějaký to kilo a zapracovat na síle ve středu těla. Určitě taky přidat více uvolňovacích cviků, aby nepřišlo další zranění.

Redakce

 
 

Letní soustředění zahájeno! Světlá žije hokejbalem!

14.8.2022

Světlá nad Sázavou čeká na příjezd hostivařské mládeže!

11.8.2022

A tým zahájil letní přípravu! Trenér Davídek byl s úvodním kempem spokojen!

8.8.2022

„Bude to náročná sezóna, ale chceme opět bojovat o nejvyšší příčky", hlásí junior Petr Lehner!

2.8.2022

Partneři klubu