HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
02.10.2017 Aktuální zprávy

„Ani jsem nevěděl, že jsem něco překonal", říká nový rekordman Adam Šťastný!

Patří k výjimečným talentům hostivařské líhně a vědět o sobě dal i v uplynulém víkendu, kdy překonal rekord Jana Čejky a v jediném utkání nasázel málo vídaných osm gólů... Adam Šťastný.

Máte za sebou první čtveřici zápasů a trojici soupeřů, proti kterým jste dokázali vždy bodovat. Jak prozatím hodnotíš váš vstup do jihočeské soutěže?

Vstup hodnotím zatím docela kladně, i když jsme ze začátku skoro nevěděli do čeho jdeme, tak jsme podali docela dobré výkony a se všemi soupeři, se kterými jsme hráli, jsme hráli dobrá utkání."

Co vůbec říkáš na zařazení týmu do soutěže v netradičním regionu? Poznáváš rád nové soupeře, nebo by ses stejně jako v minulých letech radši potkával s Kladnem, Novým Strašecím, Kelty a dalšími známými soupeři?

Samozřejmě jsem rád, že si mohu zahrát proti jiným týmům, proti kterým jsem zatím moc nenastupoval, ale takové naše derby s Kladnem nebo vyhecované utkání se Strašecím by taky neuškodily..."

V posledním utkání proti Prachaticím si dokázal překonat rekord Jana Čejky a vstřelil si v jediném utkání neuvěřitelných osm branek. Jak se ti to povedlo?

Já popravdě ani nevěděl, že jsem něco překonal, ale kluci mi hodně pomohli a bez nich bych ty branky nevstřelil. Ten den jsem měl prostě štěstí, padlo tam úplně vše a kluci mě hnali dál a dál a pak už to šlo samo."

Patříš už k vyhlášeným střelcům. Je něco co by si poradil ostatním, jak efektivně pracovat na střele, potažmo na své koncovce?

Všechno je o tréninku, není to jen o tom trénovat s týmem, pokud chceš být lepší než ostatní. Musíš furt makat a makat víc, než ostatní."

Prozatím na Vás dokázal vyzrát pouze Suchdol nad Lužnicí, ale těžcí soupeři v podobě Plzně a Kova na vás teprve čekají. Kdo bude myslíš letos největším soupeřem v této soutěži?

S každým se dá hrát. Se Suchdolem to bylo vyrovnané a klidně jsme mohli vyhrát. Nakonec máme aspoň bod z nájezdů. Plzeň a Kovo budou nejspíše nejtěžší soupeři. Takovéhle zápasy jsou nejlepší. Jsou vyhecované a hodně běhavé.

Blíží se první letošní akce reprezentační kategorie do 14 let. Co od akce očekáváš a co pro tebe vlastně setkání s dalšími talentovanými hráči znamená?

Už to že můžeš trénovat s hráči , se kterými se běžně nepotkáváš je super.Nejvíc očekávám zábavu mezi kluky a snaživost a vyrovnanost na hřišti.

Co pro tebe znamená úspěšná sezóna? Čeho by si chtěl v té letošní dosáhnout?

Úspěšná sezóna je to, když dosáhneš toho čeho si chtěl. Tenhle rok bych za úspěšnou sezónu považoval účast na mistrovství republiky a medaili z naší soutěže."

Redakce

 
 

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Přípravka řádila na sportovním dnu v Pardubicích!

17.6.2018

Obsazení realizačních týmů mládeže pro sezónu 2018/2019 + tréninky!

16.6.2018

Partneři klubu