HISTORIE - SEZONA 2011/2012

Hostivař se po sezóně, pro kterou byla klíčová stavba hokejbalového hřiště na Praze 15, vyšvihla především díky přílivu nových dětí do pozice velkého hokejbalového klubu. I v sezóně 2011/2012 obsadila mužskou kategorii a v mládeži všechny věkové kategorie od starších žáků níže. Z mapy zmizel tým staršího dorostu, protože první odchovanci, původem především z Malešic a vzdálenějších lokalit, vyrostli do věku mužů. Naopak kategorii mladších žáků obsadila Hostivař vzhledem k velkému počtu dětí hned dvěma týmy.

A tým - 1.NHbL Západ - 10.místo/12 - bodů: 23 - skóre: 60:81 - nejproduktivnější hráč: Jan Langthaler

Mužský A tým na páté místo z minulé sezóny v Národní lize nenavázal a desáté místo znamenalo, že se tentokrát do play-off nepodívá. Nejproduktivnějším hráčem týmu se stal Jan Langthaler, který ve třinácti utkáních zaznamenal devatenáct bodů.

B tým - 2.NHbL Střed/Sever - 16.místo/17 - bodů: 9 - skóre: 50:188 - nejproduktivnější hráč: Marek Brož

Účastníkem regionální soutěže byl i tentokrát hostivařský B tým mužů, ani tentokrát se ale žádná sláva nekonala. V kvalitním pelotonu obsadila Hostivař až předposlední, šestnácté místo, s pouhými devíti body na kontě. Nejproduktivnějším hráčem celku byl jinak "áčkař" Marek Brož. V šestnácti utkáních zaznamenal 23 bodů.

Starší žáci - MČR st.žáků/Střed - 4.místo/13 - bodů: 79 - skóre: 184:62 - nejproduktivnější hráč: Matěj Prchal

Po přesunu starších dorostenců do mužské kategorie se v nové éře Hostivaře stal nejstarším mládežnickým celkem klubu tým starších žáků. Ten si nepočínal vůbec špatně a v třináctičlenné celoroční soutěži obsadil čtvrté místo, za Mladou Boleslaví. V semifinálovém turnaji na konci sezóny už se ale v Třemošné příliš neprosadil a o cenné kovy na celostátní úrovni nebojoval. Nejproduktivnějším hráčem týmu byl se 46 body Matěj Prchal.

Mladší žáci A - MČR ml.žáků/Střed - 1.místo/11 - bodů: 86 - skóre: 182:22 - nejproduktivnější hráč: Matěj Hájek

První tým mladších žáků, složený z ročníku 1999, v celoroční regionální soutěži zvítězil. Porazit ho dokázal pouze po samostatných nájezdech vlastní B tým, složený z mladších ročníků. Sezóna tak byla dominantní jízdou, která skončila až na semifinálovém turnaji v Kyjově. Nejproduktivnějším hráčem týmu byl Matěj Hájek.

Mladší žáci B - MČR ml.žáků/Střed - 4.místo/11 - bodů: 65 - skóre: 158:44 - nejproduktivnější hráč: Jiří Vaniš

B tým mladších žáků, složený naopak z ročníků 2000 a mladších, obsadil čtvrté místo, s více jak kladnou bilancí 22 výher a 8 porážek. Jako jediný dokázal porazit hostivařský A tým, po samostatných nájezdech. Stejně jako starší týmy, ani B tým ale nedokázal projít přes kvalifikační turnaj do boje o republikové medaile a regionálním úspěchem pro něj sezóna skončila. Jiří Vaniš se stal nejen nejproduktivnějším hráčem svého týmu, ale s 56 body i celé soutěže.

Přípravka - MČR přípravek - 2.místo/19 - nejproduktivnější hráč: Jan Čejka

Kategorie přípravek byla v roce 2012 ještě v plenkách a jejím vyvrcholením bylo až červnové Mistrovství republiky, kam se tentokrát sjelo devatenáct účastníků. Hostivař v třídenním turnaji pronikla až do finále turnaje, kde nestačila na Svítkov.