HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Historie - sezona 2009/2010

Čtyři! Přesně tolik hostivařských týmů bylo přihlášeno do soutěží v sezoně 2009/2010. Zdvojnásobení počtu soutěžních týmů ještě umocnila předsezonní bomba, kdy hostivařské "Áčko" postoupilo do 1.ČNHbL, tedy druhé nejvyšší soutěže! Nový B tým se posunul do regionální soutěže, mladší dorost čekala další sezona v Národní soutěži a Mistrovství ČR se těšilo na další zbrusu nový tým Hostivaře, mladší žáky.

Tabulkově se v sezoně nejvíce "chytl" mužský A tým, který navzdory kritikům skončil v první Národkové sezoně na 9.místě a udržel druhou nejvyšší soutěž v ČR i pro další sezonu! Mladší žáci skončili ve své první sezoně na předposledním osmém místě především díky povedené jarní části, B tým a mladší dorost skončili ve svých soutěžích na posledních místech.

Sezona zaznamenala opět několik významných událostí klubu. Zmiňme úspěšně uspořádaný druhý ročník školního turnaje Spring Junior Cup, páté pokračování turnaje Hostivařský pohár, ale především společenský Galavečer HBC Hostivař, letos spojený s oslavou pátých narozenin klubu, který navštívilo 153 hostů. Největší bombou závěru sezony se stalo zahájení stavby hokejbalového hřiště Křimická!

Zápasy mužů 2009/2010, 1.ČNHbL

 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu