HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Zápasy - MČR starších žáků 2017/2018

Vybrat sezónu
Mladší dorost:  tým | zápasy | stats: základní část Starší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část
Mladší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část Přípravka:  tým | zápasy | stats: základní část
Minipřípravka:  tým | zápasy | stats: základní část MUŽI B:  tým | zápasy | stats: základní část
MUŽI C:  tým | zápasy | stats: základní část    

kolodatumdomácíhosté  
1. so 16.9.  Hostivař  Prachatice 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
2. so 23.9.  Hostivař  Suchdol nad Lužnicí 5:6ss (0:4, 1:0, 4:1)
3. čt 28.9.  Hostivař  Blatná 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
4. so 30.9.  Hostivař  Prachatice 12:2 (4:1, 6:0, 2:1)
5. ne 15.10.  Blatná  Hostivař 1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
6. so 21.10.  HBC Plzeň  Hostivař 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
7. so 28.10.  Suchdol nad Lužnicí  Hostivař 13:5 (2:3, 6:2, 5:0)
8. so 4.11.  Hostivař  HBC Plzeň 4:6 (1:1, 1:3, 2:2)
9. ne 12.11.  Kovo Praha  Hostivař 6:4 (2:2, 1:0, 3:2)
10. so 18.11.  Suchdol nad Lužnicí  Hostivař 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
11. so 25.11.  Prachatice  Hostivař 0:8 (0:1, 0:2, 0:5)
12. so 3.3.  Hostivař  Kovo Praha 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
13. ne 11.3.  Kovo Praha  Hostivař 11:7 (4:0, 4:5, 3:2)
15. so 24.3.  Hostivař  HBC Plzeň 1:6 (0:2, 1:1, 0:3)
16. so 31.3.  Hostivař  Suchdol nad Lužnicí 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
17. so 7.4.  Prachatice  Hostivař 1:9 (0:3, 1:2, 0:4)
18. pá 20.4.  Hostivař  Kovo Praha 6:4 (2:0, 2:3, 2:1)
19. so 21.4.  HBC Plzeň  Hostivař 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
14. so 28.4.  Hostivař  Blatná 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
20. ne 29.4.  Blatná  Hostivař 8:1 (2:1, 2:0, 4:0)
 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu