HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Zápasy - Extraliga staršího dorostu 2017/2018

Vybrat sezónu
Mladší dorost:  tým | zápasy | stats: základní část Starší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část
Mladší žáci:  tým | zápasy | stats: základní část Přípravka:  tým | zápasy | stats: základní část
Minipřípravka:  tým | zápasy | stats: základní část MUŽI B:  tým | zápasy | stats: základní část
MUŽI C:  tým | zápasy | stats: základní část    

kolodatumdomácíhosté  
1. so 9.9.  Hradec Králové  Hostivař 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
2. so 16.9.  Hostivař  Ústí n. Labem 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
3. ne 17.9.  Hostivař  Wolves Chomutov 9:1 (2:0, 3:0, 4:1)
4. so 23.9.  Hostivař  Jihlava 9:1 (3:0, 3:1, 3:0)
5. so 30.9.  Pardubice  Hostivař 2:5 (2:0, 0:3, 0:2)
24. čt 5.10.  Kovo Praha  Hostivař 3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
6. so 7.10.  Kladno  Hostivař 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
7. ne 8.10.  Nové Strašecí  Hostivař 0:11 (0:3, 0:1, 0:7)
8. so 21.10.  Hostivař  Č. Třebová 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
11. so 11.11.  HBC Olomouc  Hostivař 2:11 (1:4, 0:5, 1:2)
13. so 18.11.  Hostivař  Hradec Králové 4:3 (1:2, 3:1, 0:0)
15. ne 26.11.  Hostivař  HBC Plzeň 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
16. so 2.12.  Jihlava  Hostivař 0:6 (0:0, 0:3, 0:3)
21. ne 3.12.  Hostivař  Karviná 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
18. so 3.3.  Dobřany  Hostivař 3:2ss (0:1, 2:1, 0:0)
19. ne 4.3.  Písek  Hostivař 4:5ss (2:3, 2:1, 0:0)
12. ne 11.3.  Hostivař  Kovo Praha 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
20. so 17.3.  Č. Třebová  Hostivař 1:7 (0:0, 1:3, 0:4)
14. so 24.3.  Hostivař  Buldoci Stříbro 7:0 (4:0, 2:0, 1:0)
9. pá 30.3.  Karviná  Hostivař 8:1 (4:1, 2:0, 2:0)
17. ne 1.4.  Hostivař  Pardubice 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
23. so 7.4.  Hostivař  HBC Olomouc 16:2 (7:0, 6:1, 3:1)
ČF1 so 28.4.  Hostivař  Kladno 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
ČF2 ne 29.4.  Hostivař  Kladno 5:3 (1:3, 2:0, 2:0)
ČF3 so 5.5.  Kladno  Hostivař 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
SF1 so 19.5.  HBC Plzeň  Hostivař 6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
SF2 ne 20.5.  HBC Plzeň  Hostivař 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
SF3 so 26.5.  Hostivař  HBC Plzeň 4:5p (1:1, 2:1, 1:2)
 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu