21.09.2017 Reportáž

Tři hattricky do sbírky! Mladší dorost na úvod sestřelil Ústí nad Labem!

Jako první byl v nové sezóně mladšímu dorostu soupeřem tým z Ústí nad Labem, který stejně jako Hostivař, oproti loňské sezóně výrazně omládl...

2.kolo, neděle 17.9.2017

13:1

9:1, 2:0, 2:0

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 0:17 Kucharčík (Vaniš, Srp), 0:24 Hroch (Bůžek), 5:46 Vaniš, 6:04 Hroch (Bůžek, Mašek), 6:32 Mareš, 8:02 Kucharčík (Srp), 9:30 Bůžek, 12:59 Vaniš (Srp), 13:19 Kucharčík (Hroch), 15:52 Trávníček (Mareš, Sousedík), 18:39 Mareš (Kápička), 34:36 Hroch (Kápička, Sedláček), 35:15 Vaniš (Sedláček) .
Rozhodčí: Pleško, Vaňourek . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 42 . Střely na branku: 51:14 . Průběh utkání: 7:0, 7:1, 13:1 .

Dostál (od 25.Skalický) - Fic, Jirsák, Vaniš, Kolář, Kořínek, Sedláček, Zíma - Kucharčík, Hroch, Mareš, Kápička, Sousedík, Mašek, Trávníček, Bůžek, Waltr, Vosátka, Srp

Tůma - Černý, Janáček, Navarra, Tomšík - Kuželová, Lahovský, Lukáš, Mykšovský, Škurla, Štroufová

Domácí tým měl do zápasu famózní start a stačilo pouze čtyřiadvacet vteřin k tomu, aby vedl o dva góly. Kanonáda ale pokračovala i v dalších minutách úvodního dějství a takový Samuel Kucharčík se už ve čtrnácté minutě radoval z hattricku.

Šťastného čestného úspěchu se dočkali i hosté, Hostivař ale po první části vedla už o neuvěřitelných osm branek. Zřejmě uspokojení s výsledkem poté zapříčinilo zadrhnutí jinak excelentního brankostroje a ve druhé části se tak prosadili pouze Dominik Trávníček a Jáchym Mareš, kterého střílenou přihrávkou našel Kápička.

I v závěrečné části se našel prostor pouze pro dva střelce, kteří ale nakonec byli střelci svátečními. Marek Hroch i Daniel Vaniš totiž dokončili své hattricky a zápasu tak dali konečnou podobu. Hostivař zvítězila v úvodním utkání podzimu jednoznačně, 13:1.

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Těšili jsme se na první zápas letošní soutěže, nicméně po první minutě nebylo bohužel už o co hrát. Uspokojení z narůstajícího skóre se pak negativně odrazilo na kvalitě našeho herního projevu. V neděli na Kladně nás zcela jistě čeká náročnější bitva.