SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBT Vlašim HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem HBC Enviform Třinec SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
8.10.2017 Reportáž

Starší dorost na výhru v Pardubicích nenavázal! Na Palmovce o gól podlehl!

Výhrou v Pardubicích namlsanou Hostivař tentokrát čekalo čtvrteční, podvečerní utkání...

24.kolo, čtvrtek 5.10.2017

KOV

Kovo Praha

3:2

2:2, 1:0, 0:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 6:01 J.Vaniš (Čejka), 11:37 J.Vaniš (Čejka) .
Rozhodčí: Ptáček, Danylec . Vyloučení: 6:5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 1:1 . Diváci: 40 . Střely na branku: 18:17 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2 .

Sestava domácích

Kužela (Dub) - Barták, Diviš, Dvořák, Hejma, Kyclt, Opolský, Pátek, Petřík, Povýšil, Svoboda, Školud, Šteg, Vaňura, Veselka, Vnuk, Matoušek

Sestava hostí

Štoural (od 31.Dušák) - Kubeš, D.Vaniš, Jindra, Kořínek, Němec, Novotný - J.Vaniš, Čejka, Zyta, Macek, Zámečník, Plohmer, Maťocha, Pajas, Voblikov

Komentář k zápasu

Hostivař přijela k šestému ligovému duelu letošní sezóny na Palmovku, kde je čekali hráči domácího Kova. Ti vstoupili do utkání lépe a už brzy vyzkoušeli po chybě hostujících obránců pozornost Štourala. Útočné choutky měli i hostivařští a na začátku sedmé minuty se dostali do vedení, když přízemní střelou překvapil Kuželu Jiří Vaniš. Domácí ale v jedenácté minutě vyrovnali a ačkoliv Vaniš ve vlastním oslabení vrátil vedení na stranu Hostivaře, šlo se přesto poprvé do kabin za nerozhodného stavu. Barták totiž dokázal po nedůrazu bránících hráčů bleskurychle opět vyrovnat!

V úvodu první části šel navíc soupeř poprvé do vedení, když únik ve vlastním oslabení využil Matoušek. Domácí měli v této fázi utkání více ze hry a svou aktivitou nedali hostům příliš příležitostí ke srovnání.

Touha po vítězství byla znát především na straně týmu z Palmovky, který vstoupil do soutěže třemi porážkami a hodlal konečně uspět. Hostivařští bojovali sami se sebou a nedařilo se jim prakticky nic. Domácí urputně bránili těsné vedení a čas utíkal. Změnu nepřinesla ani závěrečná hra bez brankáře a Hostivař tak snaživému soupeři na Palmovce po zásluze podlehla.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Na Palmovku se nám ukrutně nechtělo a věděli jsme proč. Máme to naštěstí za sebou, bohužel bez zisku bodu. Soupeř byl lepší a zaslouženě na domácím hřišti zvítězil."

Redakce

 
 

Dva týmy hostivařské minipřípravky vyrazily do Nového Strašecí!

16.10.2017

Tým Keltů třikrát srovnal! Zápas mladšího dorostu rozhodla až třetí část!

15.10.2017

Mladší žáci poprvé podlehli! Kladno bylo nad jejich síly!

13.10.2017

Přípravkové týmy si daly opět dostaveníčko v Čimicích!

12.10.2017

Partneři klubu