HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.9.2017 Reportáž

Staršímu dorostu to už střílí! V sobotu vyprovodil i Jihlavu!

Dalším, v pořadí již čtvrtým soupeřem v nové sezóně, byl pro tým staršího dorostu celek z Jihlavy...

4.kolo, sobota 23.9.2017

HOS

Hostivař

9:1

3:0, 3:1, 3:0

JIH

Jihlava

Branky a nahrávky: 4:24 Zyta (Kubeš, Čejka), 7:32 Novotný (Čejka), 12:14 Kubeš (Brabec, Jachek), 18:22 O.Nocar (Zámečník, Jindra), 19:18 Jachek (Brabec), 26:02 Mazura, 31:30 Pajas (Brabec), 38:18 Jachek (Čejka), 39:42 Jindra (Zámečník) .
Rozhodčí: Kasner, Bačo . Vyloučení: 3:2 . Využití: 1:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 27 . Střely na branku: 39:10 . Průběh utkání: 6:0, 6:1, 9:1 .

Sestava domácích

Štoural (Dušák) - Kubeš, D.Vaniš, Němec, Novotný, Ši.Kořínek, Jindra - Maťocha, Čejka, Zyta, O.Nocar, Zámečník, Mazura, Pajas, Plohmer, Jachek, Brabec

Sestava hostí

Košťál - Růžička, Mareš, Zbořil, Koch, Zeman, Herman, Falta, Karásek

Komentář k zápasu

Soupeř přijel z Vysočiny pouze s osmi hráči do pole a od prvního vhazování bylo zřejmé, že se nebude nikam hnát. Domácí Hostivař se usadila v útočném pásmu a brankář Štoural mlčky pozoroval dění přes celé hřiště. Skóre otevřel v páté minutě Marek Zyta, střelec hattricku z posledního klání proti Chomutovu. Na 2:0 navýšil dělovkou ze středního pásma Luboš Novotný a po dobře zahrané přesilovce upravil ještě v první části na 3:0 další z obránců, Ondřej Kubeš.

V prostředním dějství se prosadil i soupeř, jeho trefě ale předcházela další trojice hostivařských úspěchů. Postupně se do statistik zapsali Ondřej Nocar, Dominik Jachek a Jonáš Mazura.

Tři zásahy si v poklidném utkání zapsala hostivařská družina i ve třetí části a zvláště ve dvaatřicáté minutě zavládlo na střídačce pořádné veselí, když se prosadil navrátilec Daniel Pajas. Svůj druhý gól v utkání posléze přidal Jachek a konečný účet hry uzavřel střelou bez přípravy obránce David Jindra. Hostivař přehrála nepříliš vzdorující Jihlavu 9:1 a v dalších týdnech ji čeká čtveřice venkovních zápasů.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Jsem rád, že se konečně střelecky prosadili i další hráči. Teď se ale musíme co nejlépe připravit na silné Pardubice.

Redakce

 
 

Také starší žáci už se přestěhovali na hřiště! V neděli ale ještě vyrazí na lyže!

24.2.2018

Starší dorost má zimní přípravu za sebou! První jarní kolo má ale odložené!

23.2.2018

„Už se nemůžu dočkat tréninků s hokejkou", říká kapitán ml. žáků Petr Lehner!

19.2.2018

Fair Cup bude, slibují organizátoři! Systém turnaje ale dozná změn!

18.2.2018

Partneři klubu