25.04.2017 Reportáž

Muži prohráli na domácím hřišti s Ďáblicemi!

Tabulkově jasná záležitost pro Hostivař. Možná podcenění, možná fakt, že i při dvoubodové výhře by měli domácí jistou druhou pozici zapříčinil, že Hostík již poněkolikáté na jaře nezvládl třetí třetinu....

20.kolo, neděle 23.4.2017

1:4

1:0, 0:0, 0:4

BBD

Benders Ďáblice

Branky a nahrávky: 3:08 Brož (Zvolský, Staněk) - 31:38 Gotfríd (Teč, Mikliš), 35:43 Pecinka, 40:01 Teč (Gotfríd), 43:46 Ševčík .
Rozhodčí: Zaťko . Vyloučení: 4:8 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: - . Střely na branku: 36:21 . Průběh utkání: 1:0, 1:4 .

Janovec, Kovář - Zvolský, Hostinský, Frühauf, Přeslička, Těšínský, Novotný - Brož, Palička, Kalaš, Staněk, Pavel, Janda, Hrabák, Boreček, Píša, Brabec, Jachek

Poul - Vávra, Sládek, Mikliš, Vorobjev, Káninský - Gotfríd, Jassin, Teč, Strouhal, Pecinka, Ševčík, Dušek, Netymach D., Růžička

Přitom začátek utkání byl ideální. Hned v první minutě přesilovka a několik vteřin po jejím skončení otevřel skóre Brož. Poté oba brankáři zamkli své klece a i přes slušné šance na obou stranách a třetině, která skončila na střely 16:10 pro domácí se šlo do šaten za stavu pouze 1:0.

Druhá třetina na střely nebyla tak bohatá, nicméně oba týmy nevyužily několik tutových gólovek, při kterých se opět zaskvěli oba brankáři. I po druhé třetině tedy svítilo na tabuli skóre 1:0.

Zatímco první dvě třetiny utkání fungovala obrana domácích až na pár drobností bezchybně, ve třetí třetině jakoby byla myšlenkami jinde. Po minutě a půl totiž srovnal stav Gotfríd, když byl trestuhodně neobtěžovaný obráncem v předbrankovém prostoru, kam prošla nezištná přihrávka z rohu hřiště. O čtyři minuty později bylo ještě hůř, když si v rohu sebral odražený balonek Pecinka, a i na něm byla vidět chvilková překvapenost, než zjistil, že před ním a Janovcem nestojí naprosto nikdo. Takže měl dost času dojít až na vrchlovek kruhů a umístěnou střelou otočit skóre ve prospěch Ďáblic. 1:2! Na domácích začala být znát mírná křečovitost, přihrávky přestaly létat přesně, balonky přeskakovaly čepel...a ve 40. minutě se při jednom z přečíslení Ďáblic perfektně trefil Teč, když vymetl růžek nad Janovcovým ramenem - 1:3. Hosté ještě nabídli drama, když tři a půl minuty před koncem šli do oslabení, nicméně ani toho Hostivař nedokázala využít i přes odvolání brankáře. Navíc nedlouho po skončení zachytil křižnou přihrávku Ševčík a přes celé hřiště dal zápasu finální podobu - 1:4!