22.04.2017 Reportáž

Starší dorost ztratil zápas na Palmovce v poslední části!

Netradičně ve čtvrtek se představili starší dorostenci Hostivaře na asfaltové půdě na Palmovce, kde sice ještě po dvou třetinách vedli po gólu Vaňa, aktivnější soupeř ale skóre v poslední třetině otočil a zaslouženě zvítězil...

19.kolo, čtvrtek 20.4.2017

KOV

Kovo Praha

2:1

0:1, 0:0, 2:0

Branky a nahrávky: 4:09 Vaňo (Šť.Kořínek, Zámečník) .
Rozhodčí: Mi.Škrobák, P. Škrobák . Vyloučení: 9:8 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 /b> . Diváci: 41 . Střely na branku: 37:20 . Průběh utkání: 0:1, 2:1 .

Ryba (Kužela) - Gnusin, Kyclt, Němeček, Pátek, Povýšil, Tichý, Rabušic, Veselka, Diviš, Hejma, Matoušek, Opolský, Šteg, Vnuk

Dušák - Novotný, Kořínek Šť., Kořínek Ši., Kubeš, Bianchi-Ferrer - Brabec, Píša, Jachek, Jindra, Zyta, Ježek, Maťocha, Zámečník, Vaňo

Hrál se rychlý hokejbal s převahou soupeře, v jehož řadách řádila především skvěle hrající trojice Matoušek - Gnusin - Rabušic. Kovo využívalo dlouhých přihrávek ze svého obranného pásma na útočnou modrou. Hostivařským se dařilo za pokynů trenéra Brože domácím útočníkům znemožňovat příjem míčku a po gólu Daniela Vaňa vedl po první části tým z Prahy 15 1:0.

Nejtěsnější vedení vydrželo Hostivaři za přispění opět vynikajícího Daniela Dušáka v brance i ve druhé části, na jejímž konci byl ale vyloučen za férový pěstní souboj s Gnusinem obránce Luboš Novotný. K vzájemnému trestu na 2+2 minuty ale po zásluze obdržel i desetiminutový trest za shozené rukavice a hostivařská defenziva tak utrpěla výraznou ztrátu.

Už v úvodu třetí periody Hostivař inkasovala vyrovnávající gól a následně i druhý, kterým domácí tým obrátil stav ve svůj prospěch. S nepříznivým výsledkem nic neudělala ani téměř dvouminutová power-play hostí, při které bylo před brankou Ryby pořádně rušno. Domácí Kovo odehrálo výborný zápas! Hostivaři zápas příliš nevyšel, přesto hráči odcházeli s pochvalou trenéra Brože za celkové nasazení. Individuální chyby a chyby v rozehrávce nahráli soupeři, který byl pohyblivější, důraznější a silnější na míčku.