Mladší dorost utnul sérii porážek a zvítězil nad Berounem vysoko, 9:1.

9:1

2:0, 2:0, 5:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 9:59 Sedláček (Vaniš), 11:27 Čejka (Vaniš, Šťastný), 16:46 Vosátka (Čejka), 20:33 Kucharčík (Čejka, Sedláček), 30:33 Čejka (Vosátka), 31:31 Šťastný (Vosátka, Fic), 33:29 Trávníček (Kápička), 40:56 Šťastný (Čejka), 43:58 Fic (Kucharčík, Zíma) .
Rozhodčí: Dubovský, Vokalová . Vyloučení: 4:5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 38 . Střely na branku: 34:18 . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 9:1 .

Skalický (od 31.Dostál) - Vaniš D., Sedláček, Kolář, Zíma, Fic, Jirsák - Kucharčík, Srp, Bůžek, Šťastný, Čejka, Vosátka, Mašek, Mareš, Hroch, Kápička, Sousedík, Trávníček

Günther - Vozdecký, Cihlář, Kosinová, Kolovrat, Špeta, Preisler, Krásl, Huml, Taufer, Kolář, Jandač, Patera, Patzenhauer

ONLINE PŘENOS:

Hosté si pro Dostála připravili dárek a hned v úvodu třetí třetiny z brejku snížili. Hostivařští ale nepřipustili větší drama a hned v dalším střídání opět zaúřadovali. Po gólu Čejky se posléze dvakrát prosadil starší žák Adam Šťastný, ale i Trávníček a Tomáš Fic, ktery v přesilovce mířil z úhlu přesně. Hostivař tak utnula sérii porážek a nad Berounem zvítězila 9:1.

I druhá třetina patřila Hostivaři, ve které vstřelila další dva góly. Nejdříve mířil přesně Vosátka a necelé čtyři minuty po něm i Samuel Kucharčík. V brance domácích dochází pro třetí část ke změně. Skalického, který řešil dvanáct střeleckých pokusů berounských hráčů, střídá Jan Dostál. Střely ve druhé části: 9:6

Po první třetině, ve které měla více Hostivař, vedou domácí 2:0, po gólech Sedláčka a Čejky. Obě branky padly po střelách od modré čáry. Střely: 12:6

Zápas začne zhruba ve 14,10.

Utkání bude řídit v pruhovaném dresu dvojice Lukáš Dubovský a Patricie Vokalová. Na časomíru je připravena jednička mezi časoměřiči, Michal Polesný.

V početné sestavě Hostivaře opět dostane příležitost i trojice starších žáků, Marek Hroch, Adam Šťastný a brankář Marek Skalický. Chybět by neměl ani kanonýr Jan Čejka.

Zatímco Hostivař hledá formu a ve třech utkáních po sobě nezaznamenala ani bod, Keltům z Berouna se daří. Ve stejném počtu zápasů totiž bodovali a naposledy si připsali dva body nad Kladnem, za výhru po samostatných nájezdech.