HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.5.2018 Reportáž

Mladší žáci nedopustili zaváhání a Kovo přehráli!

V prvním utkání nadstavby čekal na hostivařské mladší žáky soupeř ze suterénu tabulky, který navíc dorazil do Čimic s velice mladým týmem.

20.kolo, neděle 13.5.2018

HOS

Hostivař

7:0

2:0, 3:0, 2:0

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 8:28 Lehner (Sucharda), 10:16 Zámečník (Koptiš), 14:30 Olišar (Stoulil), 20:37 M. Mikšovský (Zámečník, Maali), 21:34 Houška (Jirát), 24:41 Zámečník (M. Mikšovský), 30:40 M. Mikšovský (Zámečník) .
Rozhodčí: Rezek . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 42:5 . Průběh utkání: 7:0 .

Sestava domácích

Drahoš - Dvořák, P.Mikšovský, Olišar, Švec, Maali - Sucharda, Lehner, Houška, M.Mikšovský, Zámečník, Stoulil, Jirát, Kutaj, Koptiš

Sestava hostí

Soukup - Lejsek, Hájková, Ambros, Bár - Petrášková, Malá, Jánošík, Ambros, Čech, Tesař, Janich

Komentář k zápasu

S obměněnou sestavou ale vstoupila do utkání i Hostivař! Kompletní útok vytvořila trojice nováčků Jirát - Kutaj - Koptiš a bylo radostí sledovat, že i ve své premiéře dokáží odehrát utkání v souvislém tlaku. K prvním gólům v jejich hokejbalové kariéře chyběly mnohdy pouze centimetry! Své první trefy v kategorii mladších žáků se ale naopak dočkal Danny Olišar, který nastoupil v obranné dvojici s dalším přípravkářem, Patrikem Švecem. I oni si vedli znamenitě, neohroženě a sebevědomě podporovali choutky útočníků a nejen přesná trefa, ale i několik dalších střeleckých pokusů bylo odměnou za perfektní výkon.

Dvakrát se v utkání gólově prosadili jindy obránci Michal Mikšovský a Daniel Zámečník, po jedné trefě přidal již zmiňovaný Danny Olišar, ale i Petr Lehner a Radim Houška.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Vyzdvihl bych výkon začínajících hráčů, kteří dostali dostatek prostoru a vytvořili si za podpory zkušenějších kluků několik příležitostí, ale i přípravkových obránců, kteří si počínali velice dobře a odměnou jim byla i vstřelená branka.

Redakce

 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu