HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.4.2018 Reportáž

Muži otočili utkání s Avirem v poslední třetině!

Druzí z první a druhé třídy. Netradičně ve čtvrtek večer vyjížděl mužský tým Hostivaře utkat se s domácím SHM HK Avirem Praha. Hostivař v minulém kole ztratila utkání v jeho samém závěru a to rozhodně nechtěla opakovat.

15.kolo, čtvrtek 12.4.2018

AVP

Avir Praha

4:6

3:1,1:2,0:3

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 8:24 Alt (Polák, Ivasienko), 10:17 Polák (Ivasienko), 11:44 Alt (Doksanský), 22:07 Linhart (Polák) - 4:10 Hrabák (Kerouš), 18:37 Vaniš (Pavel), 23:47 Kerouš (Adamec), 37:06 Brož (Kerouš, Hrabák), 44:55 Suchý (Přeslička).
Vyloučení: 4:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 6 . Střely na branku: 24:40 . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:6 .

Sestava domácích

Švestka, Voráček - Linhart, Kačena, Doksanský, Ivasienko - Alt, Černý, Polák, Strnad, Rippl, Kolín

Sestava hostí

Hallada, Dušák (od 11:44) - Hradňanský, Pavel, Kovář, Michálek, Přeslička, Suchý, Kucarov - Kalaš, Adamec, Vaniš, Brož, Kerouš, Krupka, Jindra, Hrabák, Píša, Staněk

Komentář k zápasu

A byla to Hostivař, která se ujmula vedení. Když Hrabáka našla přihrávka zcela volného mezi kruhy, pohotovou střelou vtiskl hostům jednogólové vedení snad více než na hokejky, tak do hlav. Soupeř byl rychlejší, více běhal a dostával se k mnoha střeleckým příležitostem. Ani nečekané průniky nebyly zcela ojedinělým zbožím. Odměnou hostům za jejich herní koncentraci byly tři slepené góly v jejich síti. V půlce deváté minuty se prosadil Alt, po něm obracel skóre Polák, a když se míček ocitl pod kontrolem Altu, Hallada vymazán. 3:1!

Druhou část, už s Dušákem v bráně, zahájili hostivařští aktivněji. Zjednodušili koncovku na nevlídném a nehostinném asfaltu. Krásným případem byl rychlý, čistý únik Vaniše. Bohužel soupeř nevyklidil sál a znovu odskočil na rozdíl dvou branek. Trefil se Linhart. Následně ale v situaci dva na jednoho vybídl Adamec ke skórování Kerouše. 4:3! Prvně jmenovaný si ještě stačil velmi chladně a nezúčastněně zahrát dvojroli s Ivanisienkem v krátkém skeči „dva rozzlobení muži“, která přinesla velkou porci emocí.

Posedět si na dvě minuty ve třetí části odešel domácí Kačena, a Hostivař trestala. Učebnicově zahraná útočná bule po ose Hrabák-Kerouš-Brož znamenala vyrovnání. Domácí stihli ještě několikrát nebezpečně vystrčit růžky, ale v cestě jim vždy stál připravený Dušák. A stejný hráč, kanonýr Brož, dokonal druhý obrat v utkání, když šikovně tečoval Vanišovu střelu. Vítězství už hostům nikdo nesebral, ba naopak bylo zpečetěno dorážkou Suchécho. 4:6!

Ohlasy po utkání

Lukáš Píša (HBC Hostivař): Do večerního zápasu vlétli s větším nasazením hráči Aviru. I po našem prvním vstřeleném gólu se nenechali rozhodit a strhli vedení 3:1 na svojí stranu. Ve druhé třetině jsme se vzchopili a úspěsnou hrou začali směřovat k lepšímu konci. Ten nakonec díky týmové práci a bojovnosti všech hráčů vyšel, a my si odvezli výhru 6:4.

Daniel Dušák (HBC Hostivař): Do zápasu jsme vstoupili vlažně a rychle jsme po nedůslednostech v obraně inkasovali. Ve druhé třetině se naše hra zvedla a dostali jsme se soupeři na dostřel. Ve třetí třetině jsme již byli lepším týmem a díky vysokému nasazení jsme zápas zaslouženě otočili a radovali se z výhry.

David Kerouš

 
 

Mladší dorost si v Ústí zastřílel! Ve třetí části skóroval sedmkrát!

23.4.2018

Mladší žáci otočili duel v Ústí nad Labem! Výhru trefil Michal Mikšovský!

22.4.2018

Soupeřem staršího dorostu ve čtvrtfinále bude dle očekávání Kladno!

21.4.2018

Starší žáci na páteční výhru nenavázali a v Plzni podlehli!

21.4.2018

Partneři klubu