19.04.2017 Reportáž

Mladší žáky zaskočil tým Keltů! Hostivař padla v nájezdech!

Mladší žáci přivítali Kelty, které domácí hráče zaskočili a díky úspěšným nájezdům si odvezli z Prahy dva body do ligové tabulky. Hostivařským nepomohla ani střelecká převaha...

19.kolo, neděle 9.4.2017

1:2ss

0:0, 0:0, 1:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 30:07 Ferfecki (Houška) .
Rozhodčí: Augustýn, Dubovský . Vyloučení: 5:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 38 . Střely na branku: 27:10 . Průběh utkání: 1:0, 1:2 .

Keprt (Drahoš) - Ilušák, Zámečník, Houška, Nguyen - Prager, Ferfecki, Malysz, Lehner, Sucharda, Stoulil, Smetana, Zavřel, Štamfest

Vála - Zonek, Janošek, Havel, Dvořák, Chromek, Rosický, Havel, Vokůrka, Šlechta, Krbec, Hájek, Beneš, Hocfl, Netuka

Hostíci vstoupili do zápasu s vervou a od samého počátku drželi Kelty pod tlakem a první dvě třetiny se hosté jen sporadicky dostávali to výpadů a spoléhali se na brejky. Ostřelovali jsme branku na všechny možné způsoby, ale ne a ne to tam padnout.

Až v polovině třetí periody našel přihrávkou Štěpána Ferfeckého Radim Houška a Ferfecki s jistotou zakončil. Jenže za další dvě minuty hosté srovnali po našem nedůrazném pokrytí hráčů před naší bránou a Keprt už jen lovil míček ze sítě. Do konce třetiny se již nic nestalo a došlo na loterii v podobě samostatných nájezdů. V těch byli šťastnější hostující Kelti, kteří si tak z Koma Areny odvezli dva body.

Po zaslouženém odpočinku čeká svěřence trenéra Grepla další zápas v Ústí nad Labem, kde je čeká nevyzpytatelná Elba, která v posledním duelu smetla poslední Kovo. Utkání se odehraje v neděli, od 13 hodin.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - "Zápas to vůbec nebyl špatný. Naopak. Jen naše úspěšnost zakončení nebyla dobrá. Po většinu času jsme soupeře tlačili a i přestříleli, o čemž svědčí statistiky. Nájezdy také provedeny dobře, chybělo maličko. Jako trenéři si ze zápasu bereme spoustu poznatků, hlavně o jednotlivých hráčích, myšlení, chápáni hry a to se nám doufám zúročí do budoucna a posune doufám o krok dále. Soupeři blahopřeji a chválím gólmana Válu."