HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.4.2018 Reportáž

Mladší dorost si v Ústí zastřílel! Ve třetí části skóroval sedmkrát!

Už výsledek utkání našeho nedělního soupeře z minulého víkendu napověděl něco o tom, že v závěru sezóny notně posílil. A opravdu, v Ústí nad Labem se hrála vyrovnaná partie...

20.kolo, neděle 22.4.2018

UNL

Ústí n. Labem

1:10

0:1, 0:2, 1:7

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 2:58 Kucharčík (Srp), 18:31 Hroch (Vosátka), 27:47 Vaniš (Vosátka, Trávníček), 33:48 Čejka, 34:41 Čejka (Hroch), 37:01 Vaniš (Mašek), 42:50 Srp (Bůžek, Sedláček), 43:21 Mašek (Mareš, Kápička), 43:44 Sousedík (Waltr, Čejka), 44:03 Kolář .
Rozhodčí: Bačo, Žák . Vyloučení: 3:2 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 55 . Střely na branku: 29:43 . Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:10 .

Sestava domácích

Tůma (od 41.Zavadilová) - Bečvář, Belica, Costa, Čermák, Černý, Drobný, Janáček, Jičínský, Kuželová, Lahovský, Maixner, Navarra,Polata, Škurla, Štroufová, Tůma

Sestava hostí

Dostál - Vaniš, Sedláček, Fic, Jirsák, Kolář, Zíma - Srp, Kucharčík, Bůžek, Čejka, Hroch, Vosátka, Mareš, Mašek, Trávníček, Kápička, Sousedík, Waltr

Komentář k zápasu

Konečné skóre utkání vypadá jednoznačně, soupeř ale představil několik posil z řad ledního hokeje, z nichž vynikal především talentovaný Australan Kale Costa. Hrála se vyrovnaná partie, ve které se dostala do vedení Hostivař ve třetí minutě, kdy přesnou střelou překonal Tůmu Samuel Kucharčík.

I v prostředním dějství bylo na co koukat a brankáři na obou stranách se rozhodně nenudili. Zatímco Dostál byl ale bezchybný, Tůma inkasoval ve dvacáté minutě podruhé, po přesné dorážce Marka Hrocha. V závěru třetiny navýšil na rozdíl tří branek Daniel Vaniš a zdálo se, že je o osudu utkání rozhodnuto.

Domácí ale rozhodně neskládali zbraně a v úvodu závěrečné části několikrát Dostála prověřili. Poté se ale dvakrát v krátkém sledu prosadil Čejka a na rozdíl šesti branek v úniku posléze zvýšil Vaniš. Čestný úspěch na domácí straně zaznamenal Tůma, svým gólem ale pouze konečný stav korigoval. Po výměně brankářů v domácí svatyni se poté z přesných tref ještě radovali hostivařští Srp, Mašek, Sousedík a Kolář. Hostivař zvítězila po dobrém výkonu nad těžkým soupeřem vysoko, 10:1.

Ohlasy po utkání

Jaroslav Skalický (trenér HBC Hostivař) - Zápas proti posílenému celku se nám povedl. Dařilo se nám především dobře napadat soupeře a většina příležitostí soupeře byla včas přerušena a nebo skončila u pozorného brankáře. Sice to výsledkově neodpovídá, ale hrál se vyrovnaný hokejbal nahoru a dolů. Až k závěru se nám podařilo dostat soupeře pod obrovský tlak a přišla gólová lavina. Určitě bylo vidět velké odhodlání, bojovnost a disciplína.S utkáním jsem byl spokojen a nyní se už budeme opět chystat na dalšího soupeře.

Redakce

 
 

Mladší dorost vyzrál na Svítkov a je před ním poslední utkání základní části!

24.5.2018

Spojená přípravka bojovala na hřišti ústecké Elby!

23.5.2018

Mladší žáci na Kladno nestačili ani tentokrát! Rozhodla první třetina!

22.5.2018

Semifinále srovnáno! Rafani kralovali v poměru 4:1!

21.5.2018

Partneři klubu