HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.11.2017 Reportáž

Kovo trestalo v přesilovkách! Starší žáci v pohledném utkání podlehli!

TJ Kovo Praga přivítalo v nedělním deštivém odpoledni HBC Hostivař a dle papírových předpokladů to měl být jasný zápas. Opak byl ale pravdou...

9.kolo, neděle 12.11.2017

KOV

Kovo Praha

6:4

2:2, 1:0, 3:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 5:11 Malysz (Hroch, Ferfecki), 9:30 Šťastný (Bartoš), 33:07 Bartoš, 44:59 Bartoš .
Rozhodčí: Vaňourek, Zbořil . Vyloučení: 5:6 . Využití: 3:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 35 . Střely na branku: 31:30 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3, 6:3, 6:4 .

Sestava domácích

Blaho - Kabát, Chramosta, Kříž, Čech, Vondráček, Schönfeld, Novák, Petrášek, Maršík, Vraný, Vyšata, Jánošík

Sestava hostí

Keprt (Janšta) - Hroch, Štoural, Ježdík, Ilušák - Zavřel, Šťastný, Grepl, Malysz, Ferfecki, Bartoš, Munk, Jeništa, Zámečník

Komentář k zápasu

Utkání to bylo velice vyrovnané, z obou stran pohledné, útočné a bohaté na góly. Jen v první třetině padly čtyři branky! Za Kovo skóroval Chramosta a Vyšata, branky z holí Hostivaře vsítili Malysz a Šťastný.

Druhá třetina byla na góly trochu skoupější, méně pohledná ovšem nebyla. Obě mužstva měla spousty šancí, brankáři se měli co ohánět, sem tam jim ale musela vypomoci i branková konstrukce. Jedinou branku vsítil ve dvacáté osmé minutě David Kříž a poslal Kovo do vedení.

Třetí třetina přinesla už opět více branek. Hostivař měla co dohánět! Zatímco počtem střel to bylo vyrovnané, počtem branek vedlo KOVO. Ale ani v této třetině se nepodařilo nepříznivý stav zlomit. Kovo vstřelilo tři branky, zatímco za Hostivař se trefil dvakrát Bartoš. TJ Kovo porazilo Hostivař 6:4 a drží si první místo ve skupině.

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - když jsme čtvrtý zápas po sobě prohráli, kluci se zase od zápasu s Plzní zvedli a předvedli opět lepší výkon. Vypadá to, že si už získávají i diváky, teď na Palmovce byli i slyšet. Hodně tomu napomohl Marek Hroch, který se ukázal jako správný kapitán a vede kluky správným směrem. Teď, ale jedeme znovu do Suchdolu, musíme se na to připravit a zlomit to konečně.

Redakce

 
 

Také starší žáci už se přestěhovali na hřiště! V neděli ale ještě vyrazí na lyže!

24.2.2018

Starší dorost má zimní přípravu za sebou! První jarní kolo má ale odložené!

23.2.2018

„Už se nemůžu dočkat tréninků s hokejkou", říká kapitán ml. žáků Petr Lehner!

19.2.2018

Fair Cup bude, slibují organizátoři! Systém turnaje ale dozná změn!

18.2.2018

Partneři klubu