15.11.2017 Reportáž

Kovo trestalo v přesilovkách! Starší žáci v pohledném utkání podlehli!

TJ Kovo Praga přivítalo v nedělním deštivém odpoledni HBC Hostivař a dle papírových předpokladů to měl být jasný zápas. Opak byl ale pravdou...

9.kolo, neděle 12.11.2017

KOV

Kovo Praha

6:4

2:2, 1:0, 3:2

Branky a nahrávky: 5:11 Malysz (Hroch, Ferfecki), 9:30 Šťastný (Bartoš), 33:07 Bartoš, 44:59 Bartoš .
Rozhodčí: Vaňourek, Zbořil . Vyloučení: 5:6 . Využití: 3:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 35 . Střely na branku: 31:30 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2, 4:3, 6:3, 6:4 .

Blaho - Kabát, Chramosta, Kříž, Čech, Vondráček, Schönfeld, Novák, Petrášek, Maršík, Vraný, Vyšata, Jánošík

Keprt (Janšta) - Hroch, Štoural, Ježdík, Ilušák - Zavřel, Šťastný, Grepl, Malysz, Ferfecki, Bartoš, Munk, Jeništa, Zámečník

Utkání to bylo velice vyrovnané, z obou stran pohledné, útočné a bohaté na góly. Jen v první třetině padly čtyři branky! Za Kovo skóroval Chramosta a Vyšata, branky z holí Hostivaře vsítili Malysz a Šťastný.

Druhá třetina byla na góly trochu skoupější, méně pohledná ovšem nebyla. Obě mužstva měla spousty šancí, brankáři se měli co ohánět, sem tam jim ale musela vypomoci i branková konstrukce. Jedinou branku vsítil ve dvacáté osmé minutě David Kříž a poslal Kovo do vedení.

Třetí třetina přinesla už opět více branek. Hostivař měla co dohánět! Zatímco počtem střel to bylo vyrovnané, počtem branek vedlo KOVO. Ale ani v této třetině se nepodařilo nepříznivý stav zlomit. Kovo vstřelilo tři branky, zatímco za Hostivař se trefil dvakrát Bartoš. TJ Kovo porazilo Hostivař 6:4 a drží si první místo ve skupině.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - když jsme čtvrtý zápas po sobě prohráli, kluci se zase od zápasu s Plzní zvedli a předvedli opět lepší výkon. Vypadá to, že si už získávají i diváky, teď na Palmovce byli i slyšet. Hodně tomu napomohl Marek Hroch, který se ukázal jako správný kapitán a vede kluky správným směrem. Teď, ale jedeme znovu do Suchdolu, musíme se na to připravit a zlomit to konečně.