01.05.2017 Reportáž

Z Kolína s prázdnou! Hostivař zakončila nadstavbovou část prohrou!

V případě výhry by si Hostivař zajistila druhé místo, a tedy právo vybrat si soupeře pro čtvrtfinále jako první, zatímco domácí by začínali vyřazovací část na domácí půdě. Bylo tedy o co hrát.

21.kolo, sobota 29.4.2017

KOL

Kolín

5:2

2:0, 3:2, 0:0

Branky a nahrávky: 17:54 Přeslička (Coufalík), 22:57 Brož (Staněk, Michálek) .
Rozhodčí: . Vyloučení: 3:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: . Střely na branku: 23:16 . Průběh utkání: .

Křivánek - Glaser, Strnad, Vlasák, Šíp - Zábraha, Homolka, Pospíšil P., Teplý, Pospíšil M., Mottajčík, Semirád, Marek

Kovář, Janovec - Hostinský, Michálek, Suchý, Přeslička, - Brož, Staněk, Kerouš, Janda, Coufalík, Boreček

Z různých důvodů však do Kolína přijelo jen 10 hráčů do pole. To hrálo do karet domácím, kteří se na Hostivař vrhli a v průběhu čtvrté minuty vedli již 2:0. Do konce třetiny se i přes tlak Kolína skóre nezměnilo, a tak měla Hostivař co dohánět.

Do druhé třetiny nastoupili hosté daleko sebevědoměji, což potvrdil po vyhrané buly bravurní střelou k tyči Přeslička. Bohužel tento gól přiměl hráče Hostíku myslet více na hru směrem dopředu, než je zdrávo, čehož využil dvěma zásahy domácí Kolín. Malou naději vykřesal po dobrém napadání Brož, nicméně i tu domácí zavrhli, když ke konci třetiny využili špatného střídání. Konečné skóre 2:5 z pohledu Hostivaře vydrželo i po konečném hvizdu, a tak generálka na play off nedopadla úplně podle představ.

Lukáš Michálek (HBC Hostivař): I přes nizký počet hráčů to nebyl nejhorší výkon, bohužel jsme nezvládli klíčové okamžiky zápasu. Doufám, že se do příště poučíme a vyhrajeme.