14.03.2017 Reportáž

Starší žáci táhnou svou střelnici dál! Tentokrát vyprovodili Ústí!

Nevídané střelecké představení si pro diváky připravili starší žáci, kteří v Koma Areně nastříleli do sítě Ústí nad Labem osmnáct branek! Na osmi z nich měl podíl skvělý David Srp!

13.kolo, sobota 11.3.2017

18:3

8:2, 8:0, 1:1

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 2:53 Trávníček (Kucharčík), 4:03 Vaniš (Kucharčík), 10:20 Srp (Kucharčík), 11:33 Hroch (Vaniš), 13:01 Srp (Sedláček, Trávníček), 13:51 Vaniš (Hroch, Šťastný), 14:05 Srp, 14:29 Sedláček (Trávníček, Srp), 18:41 Trávníček (Kucharčík, Srp), 19:58 Hroch (Šťastný, Sedláček), 20:14 Srp (Vaniš), 20:59 Vaniš (Trávníček, Kucharčík), 21:12 Šťastný (Sedláček), 22:49 Srp (Kucharčík), 24:44 Trávníček (Srp), 25:30 Šťastný (Hroch), 27:36 Kucharčík, 40:55 Hroch (Sedláček, Trávníček) .
Rozhodčí: Danylec, Volkán . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:1 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 71:18 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 17:2, 17:3, 18:3 .

Janšta (Skalický) - Jirsák, Vaniš, Sedláček, Ježdík - Hroch, Štoural, Srp, Kucharčík, Šťastný, Trávníček

Tůma - Hrdlička, Hůja, Janáček, Procházka, Tůma, Vichra - Bauer, Belica, Jičínský, Kincl, Kocourek, Lahovský, Lukáš, Martínek, Tomšík, Zeman

Hostivař vstoupila do utkání bez několika opor, a tak se očekával vyrovnanější duel, než v podzimní části (5:1). Opak byl ale pravdou! Hostivař brzy vedla po brankách Trávníčka a Vaniše 2:0, ústečtí ale dokázali z ojedinělých šancí vyrovnat. V posledních pěti minutách první části ale přišla doslova smršť, ve které domácí vstřelili šest branek. Činil se především útočník David Srp, který se už v čase 14:05 radoval z hattricku. Po první periodě tak Hostivař vedla divokým výsledkem, 8:2!

Ještě bohatší pokoukání ale připravili hostivařští domácím fandům ve druhém dějství. Na gól se sice čekalo téměř čtyři minuty, poté se ale prosadil Trávníček a odstartoval pro hosty doslova peklo. Tůma v brance Ústí nad Labem se měl stále co ohánět a čas od času byl nucen i nějaký ten míček ze své sítě lovit. Z dalších pětadvaceti střel inkasoval ještě osmkrát a skóre po dvou třetinách se zastavilo na nevídané cifře 17:2.

Ve třetí třetině tempo výrazně opadlo a bylo znát, že se utkání spíše dohrává. Tomšík na straně soupeře korigoval vysokou ztrátu třetím gólem svého týmu, domácí se ale ne a ne prosadit. Až v jednačtyřicáté minutě se to povedlo Markovi Hrochovi, který uzavřel nejen svůj hattrick, ale i konečný účet hry.

Hostivař tak zvítězila vysoko, 18:3 a po jednobodové ztrátě Keltů z Berouna se posunula na první příčku v tabulce. Osm kanadských bodů si připsal v utkání David Srp (5+3), z výrazného bodového zisku se ale těšila i jarní posila Dominik Trávníček (3+4) a Samuel Kucharčík (1+6). Už tuto sobotu se hostivařští představí na půdě souseda v tabulce a nikdo by si šlágr kola, hraný v sobotu od 10 hodin v Berouně, neměl nechat ujít...

David Srp (útočník HBC Hostivař) - "První minuty zápasu byly docela vyrovnaný, ale potom se nám podařilo dát několik gólů a zápas byl až do konce pod naší kontrolou. Poslední třetina už byla trochu plácaná a nebyla úplně nejlepší, ale jinak zápas hodnotím samozřejmě jen pozitivně."

Herní a střelecká převaha nestačila! Starší žáci vezou z Ústí nad Labem pouze bod!

13.5.2024

A tým to dokázal! Po třetí výhře proti Pardubicím postupuje do extraligového finále!