05.05.2017 Reportáž

Prvomájová výhra mladších žáků nad mladičkým Kert Parkem!

V prvomájovém pondělí dorazil do KOMA Arény Kert Park z Lužin. Zatímco minulý týden jsme okusili v Ústí rozmary aprílového počasí a krom blesků jsme zažili během zápasu vše, tentokrát nám k výhře počasíčko přálo.

21.kolo, pondělí 1.5.2017

9:2

1:1, 7:1, 1:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 3:25 Šťastný (Prager), 13:53 Grepl (Šťastný), 14:08 Šťastný (Grepl), 14:27 Šťastný, 15:18 Malysz (Ferfecki), 16:00 Nguyen (Sucharda), 17:59 Nguyen (Zavřel), 23:20 Šťastný (Grepl), 31:58 Lehner .
Rozhodčí: Augustýn . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 47 . Střely na branku: 49:5 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 9:2 .

Keprt (Drahoš) - Sucharda, Ilušák, Zámečník, Houška - Prager, Šťastný, Grepl, Nguyen, Ferfecki, Malysz, Zavřel, Lehner, Smetana

Štráberger (Slaboch) - Nevšímal, Néma, Drnec, Broulík, Janda, Křivánek, Grygera, Vrabec, Kos, Bartko,