01.04.2017 Reportáž

Patnáct aprílových tref do sítě Bubáků! Starší žáci si ve Strašecí zastříleli!

Na apríla vyrazili starší žáci do sluncem zalitého Nového Strašecí, kde od první minuty gólově dominovali a svého soupeře přehráli rozdílem dvanácti branek...

16.kolo, sobota 1.4.2017

NOV

Nové Strašecí

3:15

0:5, 1:6, 2:4

Branky a nahrávky: 00:31 Vaniš (Sedláček), 4:12 Trávníček, 9:50 Kápička (Grepl, Štoural), 12:57 Kucharčík (Srp, Trávníček), 13:14 Kucharčík (Vaniš), 16:37 Kucharčík (Trávníček), 16:48 Srp (Vaniš), 20:58 Kucharčík (Sedláček, Vaniš), 24:27 Srp (Kucharčík, Sedláček), 25:38 Trávníček (Kucharčík, Srp), 26:43 Grepl (Mašek, Fic), 30:29 Kápička (Hroch), 30:38 Waltr (Tichý, Jirsák), 31:24 Waltr (Štoural), 44:51 Fic .
Rozhodčí: Zaťko, Procházka . Vyloučení: 3:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 1:1 . Diváci: 45 . Střely na branku: 19:51 . Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:11, 2:11, 2:14, 3:14, 3:15 .

Kníže - Dreschler, DeFin, Vojka Š., Vojka M., Němec, Dreschler, Kučera, Kot, Sloboda, Linke, Horák

Janšta (Skalický) - Fic, Jirsák, Ježdík, Sedláček, Hroch, Vaniš - Kucharčík, Štoural, Kápička, Waltr, Trávníček, Tichý, Srp, Mašek, Grepl

Od samotného úvodu bylo jasné, který z týmů bude udávat tempo hry. Do vedení poslal hosty už po půl minutě obránce Daniel Vaniš a skórovat posléze mohla druhá i třetí hostivařská pětice... v těchto případech byl ale ještě brankář domácích na místě. Na 2:0 přesto v páté minutě zvýšil Trávníček a v desáté minutě se z gólu radoval i Vojtěch Kápička. Hostivař vedla o tři branky, málo to ale bylo především Kucharčíkovi, který ovládl závěr první části a dvěma góly navýšil na rozdíl pěti branek.

Už v úvodu druhé části navíc uzavřel Samík čistý hattrick! Na jeho gól navázal za dalších 11 vteřin David Srp a vypadalo to na pořádný debakl! Prosadil se ale i soupeř, který ve vlastním oslabení využil brejku a snížil zpět na rozdíl šesti branek. V početní nevýhodě se ale posléze prosadil i hostivařský Kucharčík a pod mřížkou se tetelil ze své čtvrté branky v utkání. Smích do prosluněného areálu ale přinesl i rozhodčí Zaťko, ladně vyhazující botu domácího hráče na střechu střídačky... A další minuty? Trefil se Srp, Trávníček a po přesné přihrávce Maška i mladší žák Lukáš Grepl! Hostivař tak po dvou třetinách vedla 11:1!

V přestávce poslal trenér Vaniš první a velice produktivní pětici hráčů převléci do civilu a větší prostor ve hře tak dostali hráči druhé a třetí lajny. Míček byl vhozen a už po šesti vteřinách lovil Filip Janšta balonek ze své klece, když ho dělovkou načapal ze středního pásma domácí Linke. Zahanbit se ale opět nenechali ani hostivařští a v další minutě přidali tři góly! Dvakrát se trefil dobře hrající navrátilec do sestavy, David Waltr, jeden gól přidal i Vojtěch Kápička. Po produktivním úvodu se třetí část přeměnila v přehlídku nevyužitých šancí a poslední dvě trefy tak diváci klání viděli až v závěru! Domácí nejdříve korigovali, poslední slovo měl ale hostivařský Tomáš Fic, který parádní střelou od modré čáry překonal domácího brankáře naposledy.

Hostivař tak Na Kocourku zvítězila divokým výsledkem 15:3. Čtyři góly v prvních dvou třetinách vstřelil Samuel Kucharčík, který se tak stal hráčem zápasu.

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - "I přes jednoznačnou výhru nebyla naše hra úplně ideální. Rádi bychom viděli přesnější a rychlejší kombinace, o zakončení ani nemluvě. Jsme rádi, že hodně prostoru ve hře dostali navrátilci do sestavy a další hráči, kteří nebývají tolik vytížení. V příštím kole očekáváme těžký zápas s Dobřany, na které se musíme dobře připravit."

Herní a střelecká převaha nestačila! Starší žáci vezou z Ústí nad Labem pouze bod!

13.5.2024

A tým to dokázal! Po třetí výhře proti Pardubicím postupuje do extraligového finále!