20.10.2017 Reportáž

Ml. žáci proti Keltům nezaváhali! Bezpalec a Lehner udeřili dvakrát!

V dalším utkání přivítali mladší žáci Hostivaře v Čimicích starší výběr berounských Keltů a už brzy se dostali do vedení po zásahu Tomáše Stoulila...

5.kolo, neděle 15.10.2017

6:1

1:0, 3:0, 2:1

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: 1:44 Stoulil (Nestrojil), 20:25 Lehner, 21:55 Bezpalec (Halíř), 22:28 Bezpalec (Houška, Zámečník), 27:36 Prager (Lehner), 35:25 Lehner (Maali) .
Rozhodčí: Linhart, Trajer . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 44 . Střely na branku: 38:15 . Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1 .

Knotek (od 20.Drahoš) - Dvořák, Houška, Mikšovský M. Mikšovský P., Svatoň, Zámečník - Bezpalec, Halíř, Herman, Lehner, Maali, Nestrojil, Prager, Smetana, Stoulil

Váca - Frolík, Kadeřábek, Koudela, Mathauser, Šlemarová, Valenta - Beneš, Bertoš, Darebný, Dobřemysl, Hájek, Horel, Hříbal, Krutina, Netuka, Slabý

Jeho trefa ve druhé minutě ale byla trefou jedinou, která padla v úvodním dějství. Diváci si museli na další gólovou radost počkat až do jednadvacáté minuty a připravil jim ji střelec Petr Lehner, který brankáře Vácu překonal. Už po minutě a půl navíc zvýšil na 3:0 Stanislav Bezpalec a stejný střelec, který ještě loni patřil do kategorie minipřípravky, přidal i čtvrtou trefu. Radim Houška se v rohu hřiště zbavil dotírajícího soupeře a milimetrovou přihrávkou našel mezi hráči uvolněného Bezpalce, který bez dlouhých rozpaků zamířil přesně. Hostivař tak slepila tři branky do dvou minut a utekla soupeři na rozdíl čtyř branek, po čemž se jí do třetí části vstupovalo o poznání veseleji.

Pátý gól na sebe poté nenechal dlouho čekat! Lehner se skrz pravé křídlo dostal až do předbrankového prostoru, kde míček naservíroval nehlídanému Pragerovi. Soupeř z Berouna, kterého do třetí části posílil šikula Horel, sice posléze snížil, poslední slovo ale měla opět Hostivař a její nejprodutivnější hráč Petr Lehner, který se efektivně dostal z rohu hřiště a střelou na bližší tyč Vácu prostřelil.

Mladší žáci Hostivaře tak zvítězili tenisovým výsledkem 6:1 a v dalším víkendu na ně čeká hned dvojice výjezdů. V sobotu se představí na půdě silného Mostu a v neděli zavítají do Berouna, kde se potkají s mladším, ale dosud úspěšnějším výběrem Keltů.

David Fišer (trenér HBC Hostivař) - Zápas s Kelty jsme měli od začátku pevně ve svých rukách a už ve druhém střídání jsme za svou aktivitu byli odměněni gólem. Bohužel s postupujícím časem a s narůstajícím skóre jsme přestali hrát naší hru, začali jsme sólovat, přestali si přihrávat a hlavně jsme přestali bránit. Soupeři jsme umožnili dostat se do pár příležitostí a po jedné z nich vstřelit i čestnou branku. Za první půli zápasu kluky chválím. Tu druhou už raději komentovat nebudu, hráčům jsem k tomu své řekl. O víkendu nás čekají dva silní soupeři a je potřeba, abychom se koncentrovali od úvodní buly, až po závěrečný hvizd. Most nám totiž zadarmo nic nedá.