Po středečním nezdaru na půdě čimických Rafanů si Hostivař brousila zuby na druhý čimický celek. Body přišly bez dalšího dlouhého přemlouvání.

11:0

4:0,4:0,3:0

AVI

Avir Praha B

Branky a nahrávky: 0:38 Staněk (Zvolský, Hostinský), 1:39 Brabec (Coufalík, Boreček), 3:05 Krupka, 4:11 Lehner (Staněk), 20:03 Lehner (Kerouš, Staněk), 24:39 Zvolský (Brož), 25:39 Coufalík, 26:24 Hostinský (Brož), 31:10 Staněk, 35:29 Brož (Palička, Zvolský), 40:45 Brož (Boreček, Palička) .
Rozhodčí: . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 11 . Střely na branku: 63:7 . Průběh utkání: 11:0 .

Kovář, Janovec - Zvolský, Hostinský, Přeslička, Suchý, Hradňanský, Michálek, Krupka - Brož, Kalaš, Palička, Staněk, Kerouš, Boreček, Coufalík, Janda, Brabec, Lehner

Petrželka - Matta, Válek - Alt, Bejšovec, Skramužský, Slavík, Stehno, Černý

Už před úvodním buly bylo patrné, jak se sobotní klání bude nejspíš vyvíjet. Plně vyzbrojené tři pětice hostivařských proti osmi zlehka se trousícím aviřanům. Už v třicáté osmé vteřině se trefil Staněk, když efektně stihl a uklidil křižnou nabídku od Zvolského. O minutu později se radoval nejmladší článek sestavy, v řadách "A" týmu se poprvé představil dorostenec Lukáš Brabec, když byl pohotový a důrazný po střele Coufalíka. Pět vteřin po třetí minutě se trefil druhý Lukáš, Krupka. Do závěru třetiny se za záda Petrželky vešel už jen jeden míček, a tou byla trefa MarkaLehnera.

Protože ani ve druhé třetině se soupeř nepostaral o zábavu pro brankáře Kováře, budu pokračovat ve výčtu gólů. Čas 20:03, podruhé, tentokrát z pravého kruhu, se podruhé v řadě trefuje MarekLehner. O čtyři minuty se z čistého zásahu mohl radovat i kapitán Zvolský. Když se o své příspěvky přihlásili i Hostinský a Coufalík, ukazatel skóre ukazoval už 8:0 pro domácí!

Dějství nejzazší samo sebe označilo za jedničku, když se v pořadí třetí třetině trefila Hostivař třikrát. Z otočky se pěknou střelou mezi dvougólové střelce zařadil Staněk. Velmi pohlednou a hlavně efektivní kombinací se producírovala trofije Zvolský - Palička - Brož, z níž těžil právě posledně jmenovaný kanonýr Brož. Stejný muž pak ještě uzavřel celý výčet gólových hodů.