11.03.2017 Reportáž

Druhý zápas, druhá ztráta! Trápení A týmu pokračuje!

Po ztrátě v prvním jarním kole, chtěli svěřenci trenéra Jíšy bodovat naplno. I přes dobrý začátek a vedení se jim to bohužel nepovedlo a podruhé zaváhali.

13.kolo, sobota 11.3.2017

3:4ss

1:0,1:0,1:3 - 0:1

KOL

Kolín

Branky a nahrávky: 4:35 Kalaš (Zvolský, Brož), 23:56 Pavel (Staněk, Přeslička), 39:42 Kerouš (Janda).
Rozhodčí: Augustýn, Šimůnek . Vyloučení: 8:6 . Využití: 1:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 10 . Střely na branku: 26:24 . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4 .

Hallada, Janovec - Zvolský, Michálek, Přeslička, Suchý, Kerouš, Těšínský, Hostinský, Krištofek - Brož, Kalaš, Kubišta, Staněk, Boreček, Lehner, Hrabák, Coufalík, Janda, Pavel

Křivánek - Gloser, Vlasák, Pospíšil - Mikeš, Pospíšil, Král, Šíp, Mottajčík

Zápas začal s vykukujícím sluníčkem a většina se těšila na příjemně strávené hokejbalové dopoledne. Oba týmy se ukázaly v hojném počtu, což mohlo být dalším podporujícím prvkem.

Nezačalo se ve velkém tempu, chybovalo se na obou stranách a pohledných akcí bylo spíše pomálu. Naopak bylo spíše slyšet hodně křiku. To se modří vztekali nad objektivitou sudích. V páté minutě přišla přesilová hra. Po nahození vypukl v brankovišti chaos, který ke spokojenosti domácích vyřešil Kalaš. 1:0! V obranném valu se občas objevila, co skulina, ale díra a Hallada v bráně měl co dělat, aby pokryl šance hostů.

Jestliže byl počet vyloučených v první třetině lehce vyšší u hostů, ve druhé třetině se karta obrátila. Několik vyloučení, jednou se jednalo o dvojnásobné, připravilo domácím krušné chvilky. Bezzubé zakončení, skvělý Hallada, obětavost bránících hráčů však znamenala neustálou nulu v kolonce soupeře z Kolína. Navíc se po zvýšené aktivitě v útočném pásmu mohl radovat Pavel, který těžil z výborného pohybu kolegů z lajny.

Vedení 2:0 před třetí částí bylo uklidňující, možná až příliš. Třetí byla osudová. Zuřivost rozhodčích při předchozím horlivém vykazování hráčů ze hřiště na trestnou lavici opadla, zchladla. Bohužel v čase 37:18 byla využita předposlední šance v početní výhodě. Netradičním způsobem snížil Král. A o minutu později, kdy stejný hráč využil i tu poslední šanci a srovnal skóre, bylo ještě hůř. Naděje na plný bodový zisk vzkřísil Kerouš. Ale vítr z plachet ukradl opět hráč s číslem 8 na zádech, čímž zkompletoval hattrick.

V napínavých nájezdech domácí podruhé v řadě tahali za kratší konec.

Jan Janovec (HBC Hostivař): V prvních dvou třetinách jsme se snažili dodržovat taktiku, což se nám docela dařilo. Až na pár chyb, které zlikvidoval Štěpán (Štěpán Hallada, pozn.). Ve třetí třetině se ovšem situace změnila po kontaktním gólu. Začali jsme se, dle mého názoru, bát o výsledek a přestali jsme dodržovat taktiku. Z toho plynulo vyrovnání, o které jsme si koledovali a následovala prohra po nájezdech.

David Kerouš

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!

3.5.2024

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!