07.05.2017 Reportáž

Čtvrtfinále 2. ligy je tu! A tým se ujal v sérii s Kert Parkem vedení!

Čtvrtfinále druhé ligy mužů odstartovala Hostivař na domácím hřišti, kde přivítala rezervu Kert Parku...

ČF1, sobota 6.5.2017

3:1

1:0, 2:0, 0:1

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 5:57 Palička (Brož), 18:00 Kalaš (Palička, Brož), 24:10 Brož (Kerouš, Palička) .
Rozhodčí: Diviš, Laczko . Vyloučení: 9:5 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 26:20 . Průběh utkání: 3:0, 3:1 .

Janovec, Kovář - Zvolský, Hostinský, Přeslička, Suchý, Michálek, Novotný, Hradňanský, Těšínský - Kalaš, Brož, Palička, Staněk, Lehner, Kerouš, Boreček, Hrabák, Malaťák, Janda, Pavel, Coufalík

Varga, Pazdera - Symon, Hirschler, Smreček, Pospíšil - Michetschläger, Řezáč, Procházka, Kello, Hrádek, Krčil, Jura, Kalický, Kajda, Jindra, Janoušek

Takovou docházku může závidět nejedno fotbalové družstvo. 20 borců na domácí straně a 16 na straně hostů slibovalo utkání v pořádném tempu. Nicméně první minuty se zdálo, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu. Vše se změnilo v 6. minutě, kdy otevřel skóre Palička. A protože se nic dalšího zajímavé ve třetině, která byla na střely vyrovnaná, nestalo, šlo se do šaten za stavu 1:0 pro domácí.

V druhé třetině byla Hostivař viditelně aktivnější, což potvrdila i brankově. Nejprve zvyšoval šikovnou tečí Kalaš a o několik minut později také Brož, který dostal balonek před prázdnou branku jako na zlatém podnose.

Třetí třetina se nesla ve velmi bojovném duchu. Ačkoliv bylo rozdáno celkem 14 trestů (7 ve třetí třetině), padl pouze jeden přesilovkový gól, navíc z hole Kert Parku. Ti snížili 5 minut před koncem na 3:1 a bylo znát, že je tato branka nabudila. Naštěstí Hostivař se skvěle chytajícím Janovcem již další branku nepřipustila a připsala si první úspěšný krok v sérii.