27.04.2024 Reportáž

B tým mužů má po sedmém vítězství v řadě jistý postup do semifinále! Osmi góly porazil Třebíz!

Hostivařský B tým se v sobotní dopoledne vypravil do Nového Strašecí, kde se v rámci pátého zápasu nadstavby 2. Ligy – Střed utkal s týmem Defektu Třebíz. Hostivař na půdu soupeře dorazila v početnější sestavě a to nakonec rozhodlo a celkovém výsledku utkání. Rezerva Hostivaře si zároveň tímto vítězstvím pojistila přímý postup z prvních dvou pozic, které zaručují přímý postup do semifinále!

NAD6, sobota 27.4.2024

DEF

Defekt Třebíz

1:8

1:1, 0:2, 0:5

Branky a nahrávky: 5:28 Krupka (Do.Zámečník, Mareš), 16:35 Krupka (Do.Zámečník, Krejčí) , 24:49 Vrzák (Krupka, Waltr), 34:28 Krupka, 35:06 Vrzák (Waltr, Mareš), 37:39 Krejčí (Vrzák, Krupka), 38:59 Paško (Jirsák, Prager), 44:40 Waltr (Do.Zámečník, Krejčí) .
Rozhodčí: Vaňourek, Holeček . Vyloučení: 2:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 20:33 . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:8 .

Zázvorka - Hulcr, Marcínek, Bušek - Kolařík, Podpěra, Bednár, Pavlík, Melounek

Majerníček (Soukup) - P.Němeček, Do.Zámečník, Dušák, Krupka, Městka - Prager, Chramosta, Jirsák, Mareš, Paško, Waltr, Krejčí, Srp, Vrzák, Hroch

Hostivař potřebovala ze závěrečného víkendu vybojovat minimálně dva body do ligové tabulky, aby si poprvé od svého působení v třetí nejvyšší soutěži zajistila přímý postup do semifinále. Hostivař začala dobře, když v 6. minutě otevřel skóre utkání obránce Lukáš Krupka! Třebíz ovšem i přes početní nevýhodu dokázala utkání poměrně rychle srovnat. V 10. minutě využil chyby v Hostivařském obraném pásmu útočník domácích Bednár. Po první třetině tedy platil vyrovnávaný stav 1:1.

Od druhé třetiny se začala projevovat početní výhoda Hostivařské rezervy. Soupeři postupně docházely síly a to se projevovalo ve skóre. V 17. minutě vrátil Hostivaři vedení svojí druhou brankou v zápase obránce Lukáš Krupka! V 25. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek nejlepší střelec Hostivařské rezervy a věkem stále hráč Hostivařské Juniorky Jan Vrzák! Po druhé třetině si Hostivař odnesla vedení 1:3.

V závěrečné třetině si Hostivař s chutí zastřílela. V 35. minutě zkompletoval hattrick obránce Lukáš Krupka! V 36. minutě druhou branku přidal taktéž útočník Jan Vrzák! V 38. minutě zvýšil na 6:1 útočník Hostivaře Adam Krejčí. A Hostivař s náporem pokračovala i nadále. Sedmou branku vstřelil v 39. minutě útočník Josef Paško! Závěrečnou osmou branku pak vstřelil dvacet vteřin před závěrečnou sirénou útočník David Waltr! Hostivař tedy v nejrychlejší možné době získala potřebné body a jedno kolo před koncem základní části si zajistila postup z první dvojice, která zaručuje přímý postup do semifinále!

Poslední kolo nadstavbové části 2. Ligy – Střed odehraje Hostivař hned zítra na půdě Kladna. Utkání v Kladenské hokejbalové aréně dostartuje přesně v 18:00.