SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBT Vlašim HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem HBC Enviform Třinec SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.10.2017 Turnaje

Přípravkové týmy si daly opět dostaveníčko v Čimicích!

Přípravkové týmy si v uplynulou neděli daly opět dostaveníčko v pražských Čimicích, kde se utkaly s domácím týmem Rebelů, Mladou Boleslaví a Kert Parkem. A jak utkání hodnotili samotní trenéři týmů?

David Fišer (trenér přípravky A) - Sobotní turnaj byl velmi povedený. Kvalitní soupeři, napínavé zápasy, diváci si určitě přišli na své. Jediné co mě mrzí byl náš první zápas. Hřiště klouzalo a my se nedokázali přizpůsobit. Nevadí mi prohrát, ale fakt, že nejsme schopni pořádně vystřelit a bojíme se, mě zaskočil a s kluky tak budeme na našich slabinách pracovat. Hrát na mokrém plastu je pro nás prostě zatím problém.

Martin Přeslička (trenér přípravky B) - Příjemná sobota. Dokonce i počasí po úvodním deštíku začalo spolupracovat. Odehráli jsme několik kvalitních zápasů a viděli mnoho hezkých kombinací i individuálních akcí. Za mě tedy spokojenost. Jen sestavu jsme měli krapet početnější, ale to zkusím pro příště vymyslet lépe. Alespoň jeden turnaj odehráli všichni kluci pohromadě.

Redakce

 
 

Dva týmy hostivařské minipřípravky vyrazily do Nového Strašecí!

16.10.2017

Tým Keltů třikrát srovnal! Zápas mladšího dorostu rozhodla až třetí část!

15.10.2017

Mladší žáci poprvé podlehli! Kladno bylo nad jejich síly!

13.10.2017

Přípravkové týmy si daly opět dostaveníčko v Čimicích!

12.10.2017

Partneři klubu